COMET - Konektory pre čidlá - CINCH

Spoločnosť COMET system už 30 rokov vyrába pokročilú meraciu techniku na monitorovanie životného prostredia v priemysle, zdravotníctve a výskume, poľnohospodárstve, IT datacentrách a metrológii.
Sme autorizovaným distribútorom českého výrobcu dataloggerov, teplomerov, senzorov a monitorovacích systémov COMET. Zabezpečíme predaj a kalibráciu väčšiny výrobkov tejto značky. Produkty systému COMET si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope vrátane kalibrácie.


Teplomer, vlhkomer Comet P8541 s výstupom Ethernet
Ihneď skladom
161,70 €
bez DPH
198,89 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | Podle zvolené sondy |
Teplomer Comet P8541 má štyri kanály na pripojenie digitálnych sond teploty a vlhkosti. Namerané hodnoty možno jednoducho sledovať…


Teplomer, vlhkomer Comet P8611 PoE s výstupom Ethernet
Ihneď skladom
170,34 €
bez DPH
209,52 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | Podle zvolené sondy |
Comet P8611 je ethernetový snímač s jedným cinch konektorom na pripojenie teplotnej alebo teplotnej a vlhkostnej sondy (len pre 2 merané…

Snímač teploty WiFi Comet W0741
Ihneď skladom
292,94 €
bez DPH
360,32 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Bezdrôtový snímač WiFi Comet W0741 je vybavený štyrmi výstupmi pre externé teplotné sondy Pt1000. Inštalácia snímača je veľmi jednoduchá,…


WiFi senzor teploty a relatívnej vlhkosti Comet W3745
Ihneď skladom
371,53 €
bez DPH
456,98 € s DPH
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 400 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -190 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100%, závisí na typu připojené sondy |
Senzor Comet W3745 WiFi je určený na meranie teploty a relatívnej vlhkosti z jednej externej kombinovanej sondy s konektorom ELKA a až z…


Webový senzor Comet P8511 teploty, vlhkosti s výstupom Ethernet
Skladom
142,77 €
bez DPH
175,61 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
Webový senzor Comet P8511 umožňuje pripojiť jednu externú digitálnu sondu vybavenú konektorom CINCH a merať maximálne 2 premenné (teplotu a…

Snímač teploty WiFi Comet W0711
Ihneď skladom
280,60 €
bez DPH
345,14 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Comet W0711 je bezdrôtový senzor WiFi, ku ktorému môžete pripojiť jednu externú sondu Pt100 s konektorom CINCH. Tento snímač je vhodný…


Teplomer Comet D0221 dvojkanálový Pt1000
Skladom
238,63 €
bez DPH
293,51 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 500 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |
Teplomer Comet D0221 má dva výstupy pre sondy alebo snímače teploty s konektorom CINCH. To umožňuje napríklad porovnať rozdiel nameraných…


Teplomer, vlhkomer Comet P8641 PoE s výstupom Ethernet
Ihneď skladom
188,85 €
bez DPH
232,29 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -55 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | Podle zvolené sondy |
Teplomer Comet P8641 má výstup na sieť Ethernet a je z nej napájaný, takže nepotrebuje adaptér do externej zásuvky. Comet P8641 je vybavený…

















































































































































