COMET - Pamäť (počet meraní) - 16 000 hodnôt (v necyklickom zázname)

Spoločnosť COMET system už 30 rokov vyrába pokročilú meraciu techniku na monitorovanie životného prostredia v priemysle, zdravotníctve a výskume, poľnohospodárstve, IT datacentrách a metrológii.
Sme autorizovaným distribútorom českého výrobcu dataloggerov, teplomerov, senzorov a monitorovacích systémov COMET. Zabezpečíme predaj a kalibráciu väčšiny výrobkov tejto značky. Produkty systému COMET si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope vrátane kalibrácie.


Digitálny teplomer, vlhkomer so záznamom Comet D3120
Ihneď skladom
266,28 €
bez DPH
327,52 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
Teplomer Comet D3120 je určený na meranie a zaznamenávanie izbovej teploty a relatívnej vlhkosti s možnosťou priameho zobrazenia…


Teplomer a vlhkomer Comet D3631 so záznamom
Skladom
282,31 €
bez DPH
347,24 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 250 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -50 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
Teplomer Comet D3631 je určený na meranie a zaznamenávanie izbovej teploty a relatívnej vlhkosti s možnosťou priameho zobrazenia…


Teplomer, vlhkomer a barometer Comet D4130
Skladom
355,46 €
bez DPH
437,22 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
Comet D4130 je určený na meranie a zaznamenávanie teploty, relatívnej vlhkosti a atmosférického tlaku (meria aj tendenciu tlaku za posledné…


Teplomer, vlhkomer Comet D3121 s externou sondou na kábli
obvykle skladom
od
280,25 €
bez DPH
od 344,71 € s DPH
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
Teplomer, vlhkomer Comet D3121 s externou sondou na kábli je určený na priame meranie a zaznamenávanie teploty, relatívnej vlhkosti s…


Teplomer, vlhkomer a barometer Comet D4141 s externou sondou na kábli
obvykle skladom
od
371,07 €
bez DPH
od 456,42 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
Comet D4141 je určený na meranie a zaznamenávanie teploty, relatívnej vlhkosti a atmosférického tlaku (meria aj tendenciu tlaku za posledné…


Teplomer a vlhkomer Comet D3121P s tlakovou sondou 25bar
Skladom
od
396,55 €
bez DPH
od 487,76 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
Comet D3121P je určený na meranie a záznam teploty a relatívnej vlhkosti vzduchu pod tlakom do 25 barov pomocou externej sondy na kábli s…


Teplomer, vlhkomer Comet D3633 so záznamom a sondou na meranie povrchovej teploty
Na otázku
346,83 €
bez DPH
426,60 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
Teplomer, vlhkomer Comet D3633 je určený na priame meranie teploty, vlhkosti a rosného bodu. Prístroj je vybavený pamäťou a pomocou…

















































































































































