COMET - Pokročilé funkcie - História histórie

Spoločnosť COMET system už 30 rokov vyrába pokročilú meraciu techniku na monitorovanie životného prostredia v priemysle, zdravotníctve a výskume, poľnohospodárstve, IT datacentrách a metrológii.
Sme autorizovaným distribútorom českého výrobcu dataloggerov, teplomerov, senzorov a monitorovacích systémov COMET. Zabezpečíme predaj a kalibráciu väčšiny výrobkov tejto značky. Produkty systému COMET si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope vrátane kalibrácie.

Záznamník teploty a vlhkosti Comet U3121 - ELKA
Ihneď skladom
210,81 €
bez DPH
259,30 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | závisí od typu senzora |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | závisí od typu senzora |
| Rozsah merania vlhkosti | závisí od typu senzora |
Datalogger Comet U3121 má jeden vstup pre externý snímač teploty a vlhkosti s konektorom ELKA. Prevádzku záznamníka údajov zabezpečujú…


Teplomer Comet W0811 s rádiovým prenosom
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Na otázku
174,23 €
bez DPH
214,30 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Bezdrôtový teplomer Comet W0811 meria teplotu pomocou externej sondy Pt1000. Namerané údaje potom odosiela prostredníctvom rádiového…


Bezdrôtový teplomer Comet W0810 Sigfox IoT
Skladom
161,91 €
bez DPH
199,15 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Teplomer Comet W0810 ponúka bezdrôtový prenos nameraných údajov prostredníctvom rádiovej siete Sigfox priamo do Comet Cloud, kde si môžete…


Bezdrôtový ihlový teplomer AGRO2P - 2 metre
do 7 dní
521,47 €
bez DPH
641,41 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer s dĺžkou 2 metre je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Je vhodný najmä na použitie v poľnohospodárstve na meranie teploty…

Záznamník teploty, vlhkosti a tlaku Comet U4130
Ihneď skladom
310,66 €
bez DPH
382,11 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
Comet U4130 uchováva teplotu, relatívnu vlhkosť a atmosférický tlak vo vnútornej pamäti, ktorá môže uložiť až 500 000 hodnôt. Je napájaný…


Záznamník teploty Comet U0141 s modemom
Ihneď skladom
od
525,99 €
bez DPH
od 646,97 € s DPH
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 260 °C, závisí na typu sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -200 °C, závisí na typu sondy |
Záznamníky údajov Comet U0141M a U0141G sú určené na meranie teploty prostredníctvom štyroch externých sond s konektormi ELKA. Hlavnou…


Ihlový teplomer AGRO1D s displejom - 1 meter
obvykle skladom
431,07 €
bez DPH
530,22 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer z nehrdzavejúcej ocele je vhodný na použitie v poľnohospodárstve na meranie teploty slamy, kompostu, sypkých zmesí a siláže…


Meracia a záznamová ústredňa s alarmami Comet MS6D
Skladom
1 208,14 €
bez DPH
1 486,01 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 1800 °C, závisí od typu senzora |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí od typu senzora |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100%, závisí od typu senzora |
| Rozsah merania CO2 | závisí od typu senzora |
Monitorovací panel Comet MS6D ponúka meranie teploty, vlhkosti, tlaku, CO2, napätia, prúdu, impulzov a ďalších veličín. Ponúka šestnásť…


Bezdrôtový teplomer Comet W0810P Sigfox IoT
obvykle skladom
165,61 €
bez DPH
203,70 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
Teplomer Comet W0810P ponúka bezdrôtový prenos nameraných údajov prostredníctvom rádiovej siete Sigfox priamo do Comet Cloud, kde si môžete…


Bezdrôtový ihlový teplomer AGRO1 s displejom - 1 meter
Ihneď skladom
457,78 €
bez DPH
563,07 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer z nehrdzavejúcej ocele je vhodný na použitie v poľnohospodárstve na meranie teploty slamy, kompostu, sypkých zmesí a siláže…


Bezdrôtový ihlový teplomer AGRO4P - 4 metre
do 7 dní
626,26 €
bez DPH
770,30 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer s dĺžkou 4 metre je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Je vhodný najmä na použitie v poľnohospodárstve na meranie teploty…


Bezdrôtový ihlový teplomer AGRO1P - 1 meter
do 7 dní
472,16 €
bez DPH
580,76 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer s dĺžkou 1 meter je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Je vhodný najmä na použitie v poľnohospodárstve na meranie teploty…


Bezdrôtový ihlový teplomer AGRO2 s displejom - 2 metre
do 7 dní
529,69 €
bez DPH
651,52 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
Ihlový teplomer s displejom je dlhý 2 metre a vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Teplomer bezdrôtovo prenáša namerané údaje prostredníctvom…

















































































































































