COMET - Presnosť merania teploty - ± 0,2 °C

Spoločnosť COMET system už 30 rokov vyrába pokročilú meraciu techniku na monitorovanie životného prostredia v priemysle, zdravotníctve a výskume, poľnohospodárstve, IT datacentrách a metrológii.
Sme autorizovaným distribútorom českého výrobcu dataloggerov, teplomerov, senzorov a monitorovacích systémov COMET. Zabezpečíme predaj a kalibráciu väčšiny výrobkov tejto značky. Produkty systému COMET si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope vrátane kalibrácie.


Záznamník teploty Comet G0241 na monitorovanie teploty počas prepravy
Na otázku
737,79 €
bez DPH
907,48 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
Teplomer Comet G0241 možno nainštalovať priamo do kabíny vodiča. Pomocou dvoch výstupov na externý snímač teploty Pt1000 potom môže…

Vysielač a regulátor teploty Comet H4431 s výstupom RS485
Skladom
268,36 €
bez DPH
330,08 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu připojené sondy |
Comet H4431 je určený na online monitorovanie teploty pomocou externej sondy Pt1000 na kábli (max. dĺžka 10 m) a dvojstavových premenných z…

Vysielač a regulátor teploty Comet H4331 s výstupom RS232
Na otázku
224,87 €
bez DPH
276,59 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu připojené sondy |
Comet H4331 je určený na online monitorovanie teploty pomocou externej sondy Pt1000 na kábli (max. dĺžka 10 m) a dvojstavových premenných z…


Snímač teploty Comet H4531 s výstupom Ethernet a dvoma relé
Na otázku
340,99 €
bez DPH
419,42 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu připojené sondy |
Senzor Comet H4531 je určený na online monitorovanie teploty pomocou externej sondy Pt1000 na kábli (max. dĺžka 10 m) a dvojstavových…

Comet P4151 Pt1000 prevodník teploty 0°C až +35°C, výstup 4 až 20 mA
Skladom
55,81 €
bez DPH
68,65 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 35 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
Prevodník Comet P4151 s pevným rozsahom (0 až +35 °C) je určený na meranie teploty pomocou externej sondy Pt1000. Možnosť použitia vo…


Comet H4531R 19" rackový snímač teploty s výstupom Ethernet a relé
Na otázku
347,56 €
bez DPH
427,50 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -200 °C |
Snímač Comet H4531R je určený na montáž do 19" stojana (výška 1 rackovej jednotky 1U) a na online monitorovanie teploty pomocou externej…


Webový senzor Comet T4611 PoE teplotný senzor s výstupom Ethernet
Skladom
240,05 €
bez DPH
295,26 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -190 °C, závisí na typu připojené sondy |
Webový senzor Comet T4611 je určený pre externú teplotnú sondu Pt1000. Zariadenie je možné vybaviť rôznymi typmi teplotných sond v rôznych…


Webový senzor Comet T4511 teplotný senzor s výstupom Ethernet
Skladom
201,07 €
bez DPH
247,32 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 600 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -190 °C |
Webový senzor Comet T4511 je určený pre externú teplotnú sondu Pt1000/3850ppm. Komunikuje prostredníctvom siete Ethernet. Zariadenie je…

