Bezdrôtový senzor TX108DTH na meranie teploty a vlhkosti
Bezdrôtový senzor TX108DTH na meranie teploty a vlhkosti
Prídavný bezdrôtový elektronický senzor TX108DTH na meranie teploty a vlhkosti. Určené pre meteostanicu Technoline WS 9252. Na želanie vám ho môžeme nakalibrovať a vystaviť kalibračný certifikát. viac
20,03 €
bez DPH (24,64 € s DPH)
Prídavný bezdrôtový elektronický senzor TX108DTH na meranie teploty a vlhkosti. Určené pre meteostanicu Technoline WS 9252. Na želanie vám ho môžeme nakalibrovať a vystaviť kalibračný certifikát. viac
Vlastnosti a funkcie:
- Displej s rozmermi 18 x 18 mm
- Veľkosť číslic 7,5 mm
- Dosah signálu bezdrôtového snímača do 50 m v otvorenom priestore
- Prenosová frekvencia 433 MHz
- Zobrazenie teploty alebo relatívnej vlhkosti
- Napájanie 2 1,5 V batérie AA (nie sú súčasťou dodávky)
- Farba biela
- Vodotesný kryt
- Možnosť zavesenia alebo postavenia
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -40 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 20 až 90 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 5% |
| napájanie | 2x 1,5V AA baterie (nejsou součástí) |
| Dosah | až 50 m |
| Rozmery: | 100 x 65 x 35 mm |























































































































































