Bezdrôtový teplomer, vlhkomer na zimnú údržbu
Bezdrôtový teplomer, vlhkomer na zimnú údržbu
>Kód produktu: SET-COM-ZU2
Doprava a platba
410,52 €
bez DPH (504,94 € s DPH)
>Kód produktu: SET-COM-ZU2
Doprava a platba
Funkcia teplomera na zimnú údržbu:
- Vodotesná ochrana s certifikáciou IP65
- Dlhá životnosť batérie (1 rok až 10 rokov v závislosti od nastaveného intervalu vysielania)
- LED indikácia stavu prístroja
- Prenos nameraných teplôt do cloudového úložiska Comet Cloud
- Dostupnosť siete Sigfox si môžete overiť na stránke . Mapa pokrytia Sigfox
- Záruka na teplomer 3 roky
- Možnosť alarmu v prípade prekročenia nastavenej teploty, relatívnej vlhkosti alebo rosného bodu.
Súčasťou balenia:
Životnosť batérie podľa intervalu odosielania:
| Interval vysielania | 10 minút | 20 minút | 30 minút | 1 hodina | 3 hodiny | 6 hodín | 12 hodín | 24 hodín |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1x lítiová batéria A4206 - 8500 mAh | 1 rok | 2 roky | 3 roky | 6 rokov | 10 rokov | > 10 rokov | > 10 rokov | > 10 rokov |
Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ±1,8 % RV od 0 do 90 % pri 23 °C |
| Konektivita | Sigfox |
| Nejkratší interval záznamu | 10 minut |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/C |
| krytie | IP65 |
| Dosah | 50 km v teréne, 3 km v meste |






















































































































































