Digitálny teplomer, vlhkomer a barometer TFA 35.1154.01 COSY BARO WeatherHub
Digitálny teplomer, vlhkomer a barometer TFA 35.1154.01 COSY BARO WeatherHub
COZY BARO možno pripojiť k systému WeatherHub SmartHome. Základnou požiadavkou je mať štartovaciu súpravu WeatherHub. Pozostáva z brány WeatherHub, napájacej zástrčky a kábla LAN. Pomocou bezplatnej aplikácie WeatherHub môžete na svojom smartfóne alebo tablete zobraziť aktuálne údaje zariadenia COZY BARO vrátane histórie údajov až 90 dní dozadu. Pre všetky namerané hodnoty môžete nastaviť limity upozornení. V prípade prekročenia týchto limitov budete upozornení prostredníctvom telefónu alebo tabletu. Zariadenie COZY BARO má aj užitočné funkcie PRO, ako sú grafické zobrazenie, hodnoty max/min alebo export údajov. Štartovaciu súpravu možno doplniť až 50 ďalšími vysielačmi a ďalšími pripojiteľnými zariadeniami.
Vlastnosti a funkcie
- Indikácia atmosférického tlaku, vnútornej teploty a vlhkosti
- Stĺpcový graf atmosférického tlaku za posledných 24 hodín
- Pripojenie k bráne WeatherHub (nie je súčasťou dodávky) umožňuje celý rad ďalších funkcií prostredníctvom bezplatnej aplikácie v smartfóne alebo tablete
- Štandardné funkcie: zobrazenie nameraných hodnôt, 90-dňová história, funkcie alarmu
- PRO funkcie: grafy, max. a min. hodnoty, export údajov

Text bol preložený automatickým prekladačom.
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 1 až 99 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ±5% v rozmezí 1%...99%, mimo tento rozsah ±7,5% |
| Rozsah merania atmosférického tlaku | 913 až 1113 hPa |
| napájanie | 2x 1,5V AAA (není součástí balení) |
| Rozmery: | 104 x 20 (77) x 104 (111)mm |



































































































































































