Ihlový teplomer so senzorom DT-34/ST-03 - Dĺžka kábla sondy: 5 m
Ihlový teplomer so senzorom DT-34/ST-03 - Dĺžka kábla sondy: 5 m
Presný ihlový teplomer s externým káblovým snímačom na meranie teploty od -100 °C do 270 °C s presnosťou 0,1 °C. Teplomer má široké využitie v rôznych odvetviach potravinárskeho ( HACCP), pivovarníckeho, farmaceutického a spracovateľského priemyslu. Je vhodný pre transfúzne stanice, lekárne, laboratóriá. Teplomer je vybavený pevnou ihlovou sondou ST-03-120 (Ø 4,0x120mm, snímač PT1000). Celková dĺžka rukoväte a hrotu je 220 mm. Štandardná dĺžka kábla je 3 m. Prevádzková teplota kábla je - 40 °C až 180 °C.
V prípade záujmu môžeme teplomer kalibrovať a vystaviť kalibračný certifikát.
Vlastnosti a funkcie:
- Meranie v °C
- Rozlíšenie v rozsahu teplôt od - 99,9 °C do 199,9 °C: 0,1 °C, rozlíšenie mimo tohto rozsahu teplôt 1 °C
- Čas odozvy približne 7 s
- Indikácia slabej batérie
- Vysoká presnosť
- Funkcia podržania
- Veľký displej
- Elektronika s krytím IP65, snímač teploty s krytím IP67
- Dĺžka kábla 3 m (štandardne)
- Priemer kábla 6 mm, silikónový
- Prevádzková teplota kábla - 40 °C až 180 °C.
- Sonda ST-03-120 (4,0 x 120 mm, senzor Pt1000)
- Sonda z nehrdzavejúcej ocele SS 321
- Napájanie 2x AA (súčasť dodávky)
- Indikácia slabých batérií
- Teplomer má nepretržitú prevádzku približne 2 roky
Vďaka vysokej presnosti je tento teplomer vhodný na použitie ako referenčné zariadenie.
Presný teplomer je vhodný na meranie teploty potravín a liekov; pre transfúzne stanice a lekárne, laboratóriá; pre chov zvierat, pestovanie rastlín. Je vhodný aj ako praktický teplomer na mäso a údenie, ideálny na kontrolu teploty pri výrobe mliečnych a mäsových výrobkov v domácnosti.
Výrobca teplomerov Termoprodukt pôsobí v Poľsku už 27 rokov. Tento teplomer je obľúbený pre svoju presnosť a konkurencieschopnú cenu.
Text bol preložený automatickým prekladačom.
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 270 °C |
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,1 °C |
| Typ senzora | Pt1000 |
| napájanie | 2x 1,5V AA (součást balení) |
| krytie | IP65 elektronika, IP67 teplotní čidlo |
| Rozmery: | 150 × 82 × 29 mm |
| dĺžka sondy | 120 mm |






































