Meteorologická stanica GARNI 502
Meteorologická stanica GARNI 502
Kód produktu: GARNI 502
Doprava a platba
67,48 €
bez DPH (83 € s DPH)
Kód produktu: GARNI 502
Doprava a platba
Funkcie a vlastnosti:
- 106 x 94 mm inverzný farebný VA displej s nepretržitým osvetlením pri napájaní sieťovým adaptérom alebo 10-sekundovým krátkodobým osvetlením pri napájaní batériami
- Tri úrovne jasu displeja (pri napájaní sieťovým adaptérom) a možnosť vypnutia osvetlenia displeja
- Čas a dátum riadený signálom DCF-77 s možnosťou manuálneho nastavenia
- Ikona príjmu signálu DCF-77
- Zobrazenie času v 12- alebo 24-hodinovom formáte
- Nastaviteľné časové pásmo od -12 do +12 hodín
- Budík s funkciou odloženia po 5 minútach
- 5 ikon predpovede počasia na základe monitorovania barometrického tlaku zabudovaným barometrickým senzorom
- Zobrazenie hodnôt vnútornej a vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti zo všetkých 3 snímačov súčasne
- Zobrazenie absolútneho a relatívneho barometrického tlaku (hPa/mb alebo mmHg)
- Graf vývoja barového tlaku, vnútornej a vonkajšej teploty na všetkých troch kanáloch za posledných 12 hodín
- Pamäť pre maximálne a minimálne namerané hodnoty teploty a relatívnej vlhkosti
- Tri ikony vnútorného tepelného komfortu
- Tri bezdrôtové snímače Garni 052H v balení
- Bezdrôtový prenos hodnôt vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti na frekvencii 433 MHz
- Ikona slabej batérie pre hlavnú jednotku a vonkajšie snímače
- Napájanie hlavnej jednotky sieťovým adaptérom alebo batériami
- Dĺžka kábla napájacieho adaptéra 1,80 m
- Možnosť postavenia alebo zavesenia
Súčasťou balenia:
- GARNI 502 hlavná jednotka
- Tri bezdrôtové snímače GARNI 052H
- Sieťový adaptér
- Návod na použitie (český, slovenský, nemecký, anglický, poľský, maďarský a holandský)
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -40 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | +/-1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 1 až 99 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ±5% (v rozsahu od 40% do 80%) |
| Rozsah merania atmosférického tlaku | 800 až 1100 hPa |
| Rozlíšenie merania atmosférického tlaku | 1 hPa |
| Dosah | až 100 m (vo voľnom priestore) |
| Rozmery: | 143 x 140 x 24 mm |












