Meteorologická stanica GARNI 520
Meteorologická stanica GARNI 520
Kód produktu: GARNI 520
Doprava a platba
39,75 €
bez DPH (48,89 € s DPH)
Kód produktu: GARNI 520
Doprava a platba
- 110 x 73 mm invertovaný farebný TN (LCD) displej s trvalým osvetlením pri napájaní sieťovým adaptérom alebo krátkodobým osvetlením na 10 s pri napájaní batériami
- dve úrovne jasu displeja, možnosť vypnutia osvetlenia displeja (pri napájaní sieťovým adaptérom)
- veľkosť číslic displeja - čas 8,5 mm, dátum a skratka názvu dňa 5 mm, vnútorná a vonkajšia teplota 21 mm, vnútorná a vonkajšia relatívna vlhkosť 23 mm, barometrický tlak 8 mm
- čas a dátum riadený signálom DCF-77 s manuálnym nastavením
- Ikona príjmu signálu DCF-77
- 12 alebo 24-hodinový formát zobrazenia času
- nastavenie časového pásma od -12 do +12 hodín
- Budík s funkciou odloženia budenia po 5 minútach
- Signál budenia - 10 sekúnd 1 pípnutie za sekundu, 10 sekúnd 2 pípnutia za sekundu, 10 sekúnd 4 pípnutia za sekundu a potom stály zvukový signál
- 6 ikon predpovede počasia (jasno, čiastočne zamračené, zamračené, zrážky (dážď), zrážky (sneh), prívalové dažde) na základe monitorovania barometrického tlaku zabudovaným barometrickým snímačom
- zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti
- meranie absolútneho barometrického tlaku (mb/hPa alebo inHg)zobrazenie teploty v °C alebo °F
- pamäť pre maximálne a minimálne hodnoty teploty a relatívnej vlhkosti s automatickým vynulovaním v 0:00 hod.
- možnosť použitia až 3 bezdrôtových snímačov GARNI 045H (jeden snímač je súčasťou dodávky)
- funkcia automatického prepínania kanálov, na ktorých sa bezdrôtové snímače zaznamenávajú po 5 s
- bezdrôtový prenos hodnôt vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti na frekvencii 433 MHz
- zobrazenie fázy mesiaca
- ikona slabej batérie pre hlavnú jednotku a vonkajší snímač
- napájanie hlavnej jednotky sieťovým adaptérom alebo batériami
- dĺžka kábla sieťového adaptéra 1,80 m
- možnosť postavenia alebo zavesenia
- farba čierna so strieborným rámom
Bezdrôtový snímač GARNI 045H
- 18 x 10 mm displej
- veľkosť číslic displeja: teplota 4 mm a relatívna vlhkosť 3,5 mm
- meranie teploty a relatívnej vlhkosti
- možnosť postavenia alebo zavesenia
- farba biela
Obsah balenia:
1 x hlavná jednotka GARNI 520
1 x bezdrôtový snímač GARNI 045H
1 x napájací adaptér
Český, slovenský, nemecký, anglický, poľský, maďarský a taliansky návod
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 70 °C |
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -40 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | +/-1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 20 až 99 % |
| Rozsah merania atmosférického tlaku | od 800 hPa do 1100 hPa |
| Rozlíšenie merania atmosférického tlaku | 1 hPa |
| napájanie | hl. jednotka síťový adaptér 230 V, 50 Hz, 60 mA / 4,5 V, 200 mA (je součástí dodávky, 2 ks baterie typ AA, 1,5V (tužkové, nejsou součástí dodávky) bezdr. čidlo 2 ks baterie typ AAA, 1,5V (mikrotužkové, nejsou součástí dodávky) |
| Dosah | až 80 m |
Stiahnúť
Produktový list Garni 520.pdf
(pdf, 440.2 kB)



















