Mostová stupnica KERN GAB-N
Mostová stupnica KERN GAB-N
Kód produktu: GAB-N
Doprava a platba
Produkt už nie je v ponuke
Kód produktu: GAB-N
Doprava a platba
Náhradný produkt


Mostová váha KERN FCB
obvykle skladom
od
188,50 €
bez DPH
221,77 €
od 231,86 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 8 kg, 12 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Mostíková váha Kern FCB je vybavená dvoma displejmi a možnosťou pripojenia k tlačiarni na tlač štítkov prostredníctvom konektora RS232. Ide…
Vlastnosti a funkcie:
- Externá kalibrácia - rýchle nastavenie presnosti váženia pomocou externého kalibračného závažia
- Percentuálne váženie - umožňuje zobrazenie hmotnosti v percentách referenčnej hmotnosti (100 %)
- Tolerančné váženie - použitie na dávkovanie a triedenie s možnosťou nastavenia hornej a dolnej hranice tolerancie, jednotlivé operácie sú signalizované akustickým signálom
- Jednotky váženia - možnosť prepínania stlačením tlačidla, napr. na iné ako metrické jednotky
- Vytváranie súčtov - umožňuje manuálne alebo automatické načítanie jednotlivých hodnôt váženia do pamätea tlač záznamu so súčtom
- Ochranný pracovný kryt - súčasťou dodávky
- RS232 - pripojenie váhy k tlačiarni, počítaču alebo sieti
- Podsvietený LCD displej - výška číslic 24 mm
- Easy Touch - voliteľná - aplikácia s množstvom funkcií umožňujúca pripojenie počítača, tabletu alebo smartfónu k váhe prostredníctvom kábla, Bluetooth alebo USB
Parametre
| Funkcia váh |
|
|---|---|
| Maximálna váživosť | 6 kg, 12 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
| Rozlíšenie - hmotnosť (dielik) | 0,05 g, 0,1 g, 0,2 g, podle zvoleného modelu |
| Rozmery vážiacej plochy | 295 x 225 mm |
| Opakovateľnosť | 50 mg, 100 mg, 200 mg, podle zvoleného modelu |
| Linearita | ± 150 mg, ± 300 mg, ± 600 mg, podle zvoleného modelu |
| Konektivita | RS 232 |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky |
Stiahnúť
Návod k použití KERN GAB_N-CZ.pdf
(pdf, 832 kB)
EU prohlášení o shodě KERN GAB_N-CZ.pdf
(pdf, 203 kB)
Produktový list KERN GAB_N-EN.pdf
(pdf, 253.3 kB)
z-cb-gb-kp-bench-scales.pdf
(pdf, 1.3 MB)
Katalog KERN váhy a závažia 2025
(pdf, 14.4 MB)





















