Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6520 s výstupom Ethernet a dvoma relé
Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet H6520 s výstupom Ethernet a dvoma relé
Kód produktu: COM-H6520
Doprava a platba
521,13 €
bez DPH (640,99 € s DPH)
Kód produktu: COM-H6520
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet H6520
- Zabudovaný snímač teploty, vlhkosti a CO2.
- Snímač dokáže vypočítať veličiny, ako sú vlhkosť vzduchu, rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Vďaka ethernetovému výstupu možno namerané údaje zobraziť priamo vo webovom prehliadači zadaním IP adresy.
- Komunikačné protokoly WWW, ModbusTCP, SNMPv1, SOAP, XML umožňujú čítať hodnoty z prístroja.
- Akustická signalizácia alarmu (možno vypnúť).
- Dve hraničné hodnoty alarmu pre každú meranú veličinu.
- Comet H6520 umožňuje odosielanie alarmových správ prostredníctvom e-mailu (podporované základné overenie SMTP), SNMP Trap, Syslog.
- Napájanie pomocou adaptéra do zásuvky (nie je súčasťou dodávky - pozri príslušenstvo).
- Online spracovanie a analýza nameraných údajov v COMET Cloud, softvéri COMET Database alebo integrácia do systémov tretích strán.
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Predĺžená záruka na 3 roky.
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50ppm +2% z měření) při 25°C a 1013hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky |
| krytie | IP30 |
| Rozmery: | 136 x 213 x 45 mm (délka stonku 75mm) / průměr čidla 18mm |
| Maximálne spínané napätie, prúd, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Stiahnúť
Postup přidání WebSensoru do COMET Cloud.pdf
(pdf, 519.6 kB)
comet_cloud-security-v2.pdf
(pdf, 284.2 kB)
i-hgs-n-h5-6-5xx.pdf
(pdf, 971.8 kB)
a-hgs-h5-6-xxx.pdf
(pdf, 103.7 kB)
mibtables.zip
(zip, 540.5 kB)
cz_comet_hline_websensors.pdf
(pdf, 1.9 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)

Meranie a regulácia teploty a vlhkosti
V potravinárskom závode boli nainštalované snímače teploty a relatívnej vlhkosti s možnosťou regulácie. Zariadenia nielen merajú dané veličiny, ale pomocou reléových výstupov môžu spustiť aj klimatizáciu. Magnetický snímač potom umožňuje monitorovať otváranie a zatváranie dverí v sklade.































