Teplotná sonda Pt1000TGL40/0, bez konektora
Teplotná sonda Pt1000TGL40/0, bez konektora
Kód produktu: COM-SN185-188
Doprava a platba
od
23,39 €
bez DPH (28,77 € s DPH)
Kód produktu: COM-SN185-188
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Dĺžka kábla sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 7 s (v proudící vodě > 0,2 m/s) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| krytie | IP67 |
Stiahnúť
tglp10_liycy_n.pdf
(pdf, 375.3 kB)
manual_tgl_cz.pdf
(pdf, 153 kB)






















