Webový senzor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupom RS485
Webový senzor Comet T6445 teploty, vlhkosti a CO2 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-T6445
Doprava a platba
453,02 €
bez DPH (557,21 € s DPH)
Kód produktu: COM-T6445
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T6445
- Zabudované snímače CO2, relatívnej vlhkosti a teploty, dĺžka stonky 130 mm.
- Webový snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Komunikačné protokoly ModBus RTU, ARION, Advantech ADAM umožňujú odčítanie hodnôt z prístroja.
- Napájanie 9 - 30 Vdc.
- Nastavenie webového snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5 % RV |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, ARION, Advantech ADAM |
| krytie | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 89 x 73 x 240 mm / délka stonku 130 mm |
Stiahnúť
i-snc-t5-6-3-4-xx.pdf
(pdf, 1.8 MB)
i-snc-n-t5-6-3-4-xx.pdf
(pdf, 750 kB)
a-snc-t5-6-xxx-09.pdf
(pdf, 103.6 kB)
cz_comet_websensors_2020.pdf
(pdf, 4.1 MB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)



















