Záznamník teploty a vlhkosti Termioplus
Záznamník teploty a vlhkosti Termioplus
Kód produktu: Termioplus
Doprava a platba
Produkt už nie je v ponuke
Kód produktu: Termioplus
Doprava a platba
Náhradný produkt


Záznamník údajov o teplote a vlhkosti Termioplus s externým snímačom
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Ihneď skladom
48,77 €
bez DPH
59,99 € s DPH
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
Datalogger Termioplus s externým snímačom sa používa na meranie, zaznamenávanie teploty a vlhkosti. Datalogger je prenosný a môže sa…
Termioplus umožňuje:
- Monitorovanie a dokumentáciu teploty a vlhkosti
- Zobrazenie aktuálnej teploty a relatívnej vlhkosti, prekročených prahových hodnôt, min. a max. hodnôt, slabej batérie
- Indikácia prekročenia teploty blikajúcou LED diódou
- Interval záznamu od 1 s do 24 h
- Záznam 32 000 hodnôt do pamäte (16 000 vlhkosti a 16 000 teploty)
- Výber cyklického alebo necyklického záznamu
- Zobrazenie údajov ako graf, tabuľka alebo súbor TXT
- Pripojenie k počítaču a sťahovanie údajov pomocou kábla USB
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C, v rozsahu -10°C az 40°C / jinak -/+1°C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 99% |
| Presnosť merania vlhkosti | ±2 % RH od 25 do 75% při 23°C |
| Pamäť (počet meraní) | 32 000 hodnôt (v necyklickom zázname) |
| napájanie | 1x lithiová baterie 3,6V (1/2AA) je součástí dodávky |
| krytie | IP65 |
| Rozmery: | 45 × 100 × 19 mm |
Stiahnúť
Softvér LogSoft 4.6 pre použitie s externou čítačkou
(zip, 576 kB)
Software TempLogger
(zip, 897.5 kB)
Certificate of Conformity Termioplus.pdf
(pdf, 101 kB)
Software LogSoft 9.3
(zip, 5.9 MB)









































