Plošinové váhy KERN
Keď potrebujete zvážiť niečo veľké
Plošinové váhy KERN sú potrebné, keď potrebujete zvážiť veľký balík, prepravku alebo iné väčšie predmety. V tejto ponuke nájdete iba plošinové váhy značky KERN. Sme autorizovaným predajcom tejto nemeckej značky a môžeme vám rýchlo dodať kompletný sortiment vrátane príslušenstva. Aktuálnu ponuku nájdete v našom e-shope alebo v oficiálnom katalógu Kern, ktorý si môžete stiahnuť z nižšie uvedeného odkazu.
Spoločným rysom plošinových váh Kern je veľká vážiaca plocha s odnímateľným displejom. Ten sa dá ľahko umiestniť napríklad na stenu.


Stupnica platformy Kern EOE
obvykle skladom
od
171,36 €
bez DPH
od 210,77 € s DPH
| Maximálna váživosť | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOE je vhodná na rýchle a jednoduché váženie v expedícii, výrobe a kanceláriách. Displej váhy je umiestnený mimo…


Váha platformy Kern EOB
obvykle skladom
174,41 €
bez DPH
214,52 € s DPH
| Maximálna váživosť | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB je najpredávanejšou váhou medzi balíkovými a veterinárnymi váhami. Ponúka veľký rozsah váženia a malú vážiacu…


Plošinová váha Kern DE-D s dvojitým rozsahom
obvykle skladom
od
206,67 €
bez DPH
od 254,20 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilná plošinová váha s vážiacou plochou z nehrdzavejúcej ocele a displejom odolným proti striekajúcej vode. Displej možno…


Váha platformy Kern DE
obvykle skladom
od
231,85 €
bez DPH
od 285,18 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE je vhodná na použitie na viacerých miestach vďaka plochej konštrukcii, nízkej hmotnosti a možnosti prevádzky na…


Plošinová váha Kern EOB-L
obvykle skladom
347,79 €
bez DPH
427,78 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L ponúka väčšiu vážiacu plochu z nehrdzavejúcej ocele. Displej váhy je umiestnený mimo vážiacej plochy. Môžete ho…


Veterinárna váha KERN EOS
obvykle skladom
473,77 €
bez DPH
582,74 € s DPH
| Maximálna váživosť | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová veterinárna váha na váženie väčších zvierat. Váha je vybavená veľkým nosičom z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu sa ľahko čistí a…


Plošinová váha Kern DE-DL s dvojitým rozsahom
obvykle skladom
od
352,81 €
bez DPH
od 433,96 € s DPH
| Maximálna váživosť | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Praktická mobilná plošinová váha s veľkou vážiacou plochou z nehrdzavejúcej ocele a displejom odolným proti striekajúcej vode. Displej…


Plošinová váha Kern DE, dvojitý rozsah s vysokým rozlíšením
obvykle skladom
od
362,89 €
bez DPH
od 446,35 € s DPH
| Maximálna váživosť | 15 kg, 35 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DE s dvojitým rozsahom a vysokým rozlíšením je vhodná na použitie na viacerých miestach vďaka plochej konštrukcii,…


Plošinová váha Kern DS do 30 kg
Ihneď skladom
od
655,21 €
bez DPH
od 805,91 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 5 kg, 8 kg, 10 kg, 16 kg, 20 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern DS je vhodná na váženie objemných alebo ťažkých vzoriek, ktoré je potrebné vážiť s vysokou presnosťou. Presné počítanie…


Stupnica platformy Kern EFC
obvykle skladom
od
372,97 €
bez DPH
od 458,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EFC má vážiacu dosku z nehrdzavejúcej ocele a je vhodná do priemyselného prostredia. Zobrazovacia jednotka s výškou…


Mierka platformy Kern EOC
obvykle skladom
od
292,33 €
bez DPH
od 359,57 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 12 kg, 24 kg, 60 kg, 120 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Robustná plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlíšením je ideálna váha na použitie v náročných priemyselných podmienkach. Praktický displej…


Plošinová váha Kern EOC s dvojitým rozsahom
Ihneď skladom
od
292,33 €
bez DPH
od 359,57 € s DPH
Robustná plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlíšením je ideálna váha na použitie v náročných priemyselných podmienkach. Praktický displej…


Plošinová váha Kern IOC do 600 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
skladom
od
408,27 €
bez DPH
od 502,17 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IOC z nehrdzavejúcej ocele so širokou škálou (voliteľných) dátových rozhraní na jednoduchý prenos údajov o vážení do…


Plošinová váha Kern IOC do 30 kg, dvojitý rozsah
obvykle skladom
od
378,03 €
bez DPH
od 464,98 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IOC z nehrdzavejúcej ocele so širokou škálou (voliteľných) dátových rozhraní na jednoduchý prenos údajov o vážení do…


Plošinová váha Kern IOC do 600 kg, dvojitý rozsah
obvykle skladom
od
428,43 €
bez DPH
od 526,97 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IOC z nehrdzavejúcej ocele so širokou škálou (voliteľných) dátových rozhraní na jednoduchý prenos údajov o vážení do…


Plošinová váha Kern IFB do 30 kg
obvykle skladom
od
401,15 €
bez DPH
od 493,41 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročných priemyselných prostredí. Bluetooth, analógová alebo nabíjateľná batériová súprava sú za…


Plošinová váha Kern EOB-XL
obvykle skladom
423,37 €
bez DPH
520,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern EOB-L ponúka veľkú vážiacu plochu z nehrdzavejúcej ocele. Váhu tak možno použiť na váženie veľkých predmetov s…


Plošinová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern SFB
skladom
od
987,86 €
bez DPH
od 1 215,07 € s DPH
| Maximálna váživosť | 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SFB z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok. Váha a zobrazovacia jednotka sú odolné voči…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-M, overiteľná
skladom
od
1 149,15 €
bez DPH
od 1 413,45 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SFB-M z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok. Váha a zobrazovacia jednotka sú odolné…


Plošinová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern SFB-H
skladom
od
866,90 €
bez DPH
od 1 066,29 € s DPH
| Maximálna váživosť | 10 kg, 20 kg, 50 kg, 100 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SFB-H z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok. Váha a zobrazovacia jednotka sú odolné…


Nerezová plošinová váha Kern SFB-HM, overiteľná
skladom
od
887,06 €
bez DPH
od 1 091,08 € s DPH
| Maximálna váživosť | 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SFB-HM z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok. Váha a zobrazovacia jednotka sú odolné…

Nerezová plošinová váha Kern SFE, overiteľná
obvykle skladom
od
443,53 €
bez DPH
od 545,54 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SFE z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do priemyselného prostredia, ľahko a hygienicky sa čistí. Váha aj zobrazovacia…


Plošinová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern SXS, dvojrozsahová, overiteľná
skladom
od
927,38 €
bez DPH
od 1 140,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SXS z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu. Váhu je…


Plošinová váha Kern IOC do 30 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
obvykle skladom
od
357,87 €
bez DPH
od 440,18 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IOC z nehrdzavejúcej ocele so širokou škálou (voliteľných) dátových rozhraní na jednoduchý prenos údajov o vážení do…


Plošinová váha Kern IXS do 30 kg
obvykle skladom
od
652,54 €
bez DPH
od 802,62 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Platformová váha Kern IXS je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu. Zobrazovacia jednotka má…


Plošinová váha Kern IXS do 300 kg
skladom
od
745,94 €
bez DPH
od 917,51 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Platformová váha Kern IXS je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu. Zobrazovacia jednotka má…


Plošinová váha Kern IXS-M do 30 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
skladom
od
631,15 €
bez DPH
od 776,31 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Platformová váha Kern IXS-M je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu. Váhu je možné úradne overiť,…


Plošinová váha Kern IXS-M do 300 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
skladom
od
756,02 €
bez DPH
od 929,90 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Platformová váha Kern IXS-M je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu. Váhu je možné úradne overiť,…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 30 kg
skladom
od
1 098,75 €
bez DPH
od 1 351,46 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SXS z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu.…


Nerezová plošinová váha Kern SXS do 300 kg
skladom
od
1 401,36 €
bez DPH
od 1 723,67 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern SXS z nehrdzavejúcej ocele je vhodná do náročných priemyselných podmienok alebo do potravinárskeho priemyslu.…


Dvojrozsahová váha Kern EOC s vysokým rozlíšením
skladom
od
332,65 €
bez DPH
od 409,16 € s DPH
Robustná plošinová váha Kern EOC s vysokým rozlíšením je ideálna váha na použitie v náročných priemyselných podmienkach. Praktický displej…


Plošinová váha Kern IFB do 600 kg
obvykle skladom
od
483,44 €
bez DPH
od 594,63 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročných priemyselných prostredí. Bluetooth, analógová alebo nabíjateľná batériová súprava sú za…


Plošinová váha Kern IFB-M do 30 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
obvykle skladom
od
401,15 €
bez DPH
od 493,41 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročných priemyselných prostredí. Váhu možno úradne overiť, v konfigurácii môžete vybrať možnosť…


Plošinová váha Kern IFB-M do 600 kg, dvojitý rozsah, overiteľná
skladom
od
534,87 €
bez DPH
od 657,89 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Plošinová váha Kern IFB je vhodná do náročných priemyselných prostredí. Váhu možno úradne overiť, v konfigurácii môžete vybrať možnosť…


