Počítacie váhy
Prepočíta hmotnosť na počet kusov
V dnešnej dobe nájdete počítacie váhy v každom obchode so železiarskym tovarom alebo spojovacím materiálom. Stačí odvážiť jeden kus a váha prepočíta nasledujúcu hmotnosť na počet kusov. Ušetrí vám to veľa času a peňazí. Túto výhodu už využívajú aj sklady s drobným materiálom, kde je počítacia váha užitočným pomocníkom pri expedícii a inventúre.
Počítacie váhy sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a s rôznymi nosičmi a miskami na pohodlnú manipuláciu. Vždy sú vybavené prehľadným displejom a klávesnicou na ovládanie.


Kernova počítacia stupnica CFS
obvykle skladom
od
342,73 €
bez DPH
od 421,56 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, 50 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Profesionálna počítacia váha Kern CFS s vysokým rozlíšením a pamäťou až na 100 položiek. Umožňuje pripojenie druhej váhy a je tak ideálna…


Kernova počítacia stupnica CPB
obvykle skladom
287,31 €
bez DPH
353,39 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítacia váha Kern CPB je ideálna na presné počítanie. Stupnica má rozlíšenie až 60 000 bodov. Preto ponúka veľmi presné váženie a…


Dvojrozsahová overiteľná počítacia váha Kern CPB
obvykle skladom
287,31 €
bez DPH
353,39 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítacia váha Kern CPB je ideálna na presné počítanie. S úradným overením priamo od výrobcu (voliteľné) sa váha môže používať na komerčné…


Excell FDH3-C Úradne certifikovaná váha
obvykle skladom
246,45 €
bez DPH
303,13 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Excell FDH3-C je už zahrnutý do úradného overovania (pečiatkovanie). Váha sa preto môže používať na priamy predaj, napríklad v železiarňach…


Počítacia váha BAXTRAN BC so zákazníckym displejom, úradne certifikovaná
obvykle skladom
312,69 €
bez DPH
384,61 € s DPH
| Maximálna váživosť | 30 kg |
|---|
Obchodná počítacia váha BAXTRAN BC so zákazníckym displejom je určená na priamy kusový predaj s obsluhou. Váha sa najčastejšie používa v…


Priemyselná počítacia váha Kern IFS, dvojitý rozsah
obvykle skladom
od
483,85 €
bez DPH
od 595,14 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vďaka svojej robustnej konštrukcii je Kern IFS vhodný do náročného priemyselného prostredia. Váha je vybavená externou kalibráciou,…


Kernova stupnica na počítanie CPE
skladom
241,93 €
bez DPH
297,57 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítacia váha Kern CPE s tromi displejmi zobrazujúcimi hmotnosť, referenčnú hmotnosť a celkový počet kusov. Váha na rýchle, nekomplikované…


Počítacia stupnica T-skala QHC
obvykle skladom
242,75 €
bez DPH
298,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Komerčná dvojrozsahová váha T-Scale QHC s overením CE ponúka niekoľko možností váženia a rozlíšenia. Prácu vám uľahčí najmä funkcia…


Mostová počítacia váha Excell DHWH3, overená
obvykle skladom
448,47 €
bez DPH
551,62 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Mostová váha Excell DHWH3 je vybavená jednoduchým systémom počítania, ktorý vám uľahčí prácu pri vyskladňovaní alebo inventarizácii. Váha…


Počítacia stupnica Kern CXB-NM, overiteľná
skladom
383,05 €
bez DPH
471,15 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Jednoduchá počítacia váha Kern CXB-NM vhodná na profesionálne použitie. Po úradnom overení priamo od výrobcu (voliteľné) možno váhu…


Počítacia stupnica Kern CXB
skladom
od
352,81 €
bez DPH
od 433,96 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kern CXB je ľahko použiteľná, dobíjateľná váha na batérie. Váha má rozlíšenie počítania 30 000 bodov. Je ideálna do skladov, kde urýchľuje…


Priemyselná počítacia váha Kern IFS-M, dvojrozsahová, overiteľná
obvykle skladom
od
449,29 €
bez DPH
od 552,63 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vďaka svojej robustnej konštrukcii je Kern IFS-M vhodný do náročného priemyselného prostredia. Váhu je možné úradne overiť, v konfigurácii…


Počítací systém Kern CCS do 15 kg s počítacou hmotnosťou od 0,05 g
obvykle skladom
od
645,13 €
bez DPH
od 793,51 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítacia stupnica Kern CIB
obvykle skladom
267,15 €
bez DPH
328,59 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Počítacia váha Kern CIB s pamäťou a možnosťou uloženia rýchlych predvolieb na jednoduché a pohodlné počítanie. Váha má veľkú klávesnicu a…


Počítačový systém Kern CCA, overiteľný
skladom
od
1 005,55 €
bez DPH
od 1 236,83 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu počítací váhy |
|---|
Vysoko presný počítací systém Kern CCA dokáže efektívne a cenovo výhodne nahradiť širokú škálu individuálnych váh. Systém je možné úradne…


Počítací systém Kern CCS do 150 kg s počítacou hmotnosťou od 0,5 g
skladom
od
705,62 €
bez DPH
od 867,91 € s DPH
| Maximálna váživosť | 30 kg, 60 kg, 150 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítací systém Kern CCS do 600 kg s počítacou hmotnosťou 0,5 g
skladom
od
1 037,65 €
bez DPH
od 1 276,31 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 kg, 600 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítací systém Kern CCS do 300 kg s počítacou hmotnosťou od 1 g
skladom
od
655,21 €
bez DPH
od 805,91 € s DPH
| Maximálna váživosť | 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítací systém Kern CCS do 1500 kg s počítacou hmotnosťou od 1 g
skladom
od
1 593,91 €
bez DPH
od 1 960,51 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 kg, 1,5 t, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítací systém Kern CCS do 3000 kg s počítacou hmotnosťou od 1 g
skladom
od
2 000,41 €
bez DPH
od 2 460,50 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 t |
|---|
Vysoko presný profesionálny počítací systém Kern CCS môže nahradiť množstvo individuálnych počítacích váh. Systém sa skladá z presnej…


Počítačový systém Kern CCA
skladom
od
1 005,55 €
bez DPH
od 1 236,83 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, 60 kg, 150 kg, 300 kg, podle zvoleného modelu počítací váhy |
|---|
Vysoko presný počítací systém Kern CCA dokáže efektívne a cenovo výhodne nahradiť širokú škálu individuálnych váh. Váhy sú prepojené káblom…


Počítacia váha OHAUS Ranger™ Count 4000 overiteľná
do 7 dní
630,03 €
bez DPH
774,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Ranger Count 4000 je ideálny nástroj pre náročné priemyselné počítacie úlohy, ktoré vyžadujú odolnosť a presnosť za skvelú cenu. Táto…


Počítacia váha OHAUS Ranger™ Count 3000 overiteľná
do 7 dní
509,07 €
bez DPH
626,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktná váha OHAUS Ranger 3000 je profesionálna digitálna počítacia váha s kapacitou 6 kg a vysokou presnosťou 0,2 g. Je určený pre…

