Sušiace váhy (analyzátory vlhkosti)
Na laboratórnu analýzu vlhkosti
Sušiaca váha alebo analyzátor vlhkosti je presná váha s integrovaným žiaričom priamo nad vážiacou miskou. Princíp analýzy vlhkosti spočíva v umiestnení vzorky na vážiacu plochu, ktorá je potom zakrytá vekom s infražiaričom. Rôzne typy analyzátorov potom ponúkajú niekoľko programových režimov, v ktorých infražiarič odparuje obsah váženej vzorky.
Analyzátory vlhkosti sa používajú na sušenie vzoriek v laboratóriách a na analýzu množstva kvapaliny vo vzorke. Používajú sa vo farmaceutickom, chemickom, potravinárskom, poľnohospodárskom a stavebnom priemysle.

Sada vzorkovníc ALU KERN
Ihneď skladom
45,38 €
bez DPH
55,82 € s DPH
Alu zásobníky na sušenie vzoriek vhodné pre analyzátory vlhkosti.


Analyzátor vlhkosti KERN DAB
Ihneď skladom
od
1 209,63 €
bez DPH
od 1 487,84 € s DPH
| Maximálna váživosť | 110 g, 220 g, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 199 °C |
| Rozsah teploty (min) | 40 °C |
Sušiaca váha Kern DAB s pamäťou na 15 programov sušenia a prehľadným grafickým displejom.


Analyzátor vlhkosti Kern DBS
Počet hviezdičiek je 4 z 5
obvykle skladom
1 663,24 €
bez DPH
2 045,79 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 g |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
| Rozsah teploty (min) | 50 °C |
Analyzátor vlhkosti Kern DBS s 10 automatickými pamäťovými miestami pre programy sušenia a prehľadným grafickým displejom.


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB25
obvykle skladom
1 869,90 €
bez DPH
2 299,98 € s DPH
| Maximálna váživosť | 110 g |
|---|
Rýchly, elegantný analyzátor vlhkosti vhodný pre priemysel, textil, laboratóriá a potravinárstvo. Jeho obsluha je jednoduchá.


Analyzátor vlhkosti RADWAG MA.X2.A
obvykle skladom
od
2 053,08 €
bez DPH
od 2 525,29 € s DPH
| Maximálna váživosť | 50 g, 110 g, 200 g, 210 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analyzátor vlhkosti Radwag MA.X2.A je moderná sušiaca váha, ktorá využíva pokročilú technológiu na rýchle stanovenie relatívnej vlhkosti,…


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB23
obvykle skladom
1 406,21 €
bez DPH
1 729,64 € s DPH
| Maximálna váživosť | 110 g |
|---|
Laboratórny analyzátor vlhkosti od spoločnosti Ohaus. Vhodný na použitie v potravinárstve, priemysle. Jeho prevádzka je rýchla, presná a…


Analyzátor vlhkosti AND MS-70
do 14 dní
6 455,46 €
bez DPH
7 940,22 € s DPH
| Maximálna váživosť | 71 g |
|---|
Sušiaca váha AND MS-70 na analýzu vlhkosti testovanej vzorky ponúka až 20 pozícií v pamäti na uloženie procesu sušenia. Na analýzu je možné…


Analyzátor vlhkosti AND MX-50
obvykle skladom
3 644,11 €
bez DPH
4 482,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 51 g |
|---|
Na analýzu vlhkosti vzorky možno použiť analyzátor AND MX-50 s kapacitou váženia do 51 g. Sušiaca váha je vybavená 400 W halogénovou lampou…


Analyzátor vlhkosti AND MF-50
do 14 dní
3 264,76 €
bez DPH
4 015,65 € s DPH
| Maximálna váživosť | 51 g |
|---|
Analyzátor vlhkosti AND ML-50 je špičková sušiaca váha s kapacitou váženia do 51 g. Pomocou 400 W žiariča s filtrom SRA účinne meria obsah…


Analyzátor vlhkosti AND ML-50
do 14 dní
2 666,12 €
bez DPH
3 279,33 € s DPH
| Maximálna váživosť | 51 g |
|---|
Sušiaca váha s halogénovým žiaričom na meranie vlhkosti vzoriek AND ML-50 ponúka váživosť do 51 g s krokom 5 mg. Analyzátor vlhkosti ponúka…


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB120
obvykle skladom
4 489,82 €
bez DPH
5 522,48 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g |
|---|
Stanovenie vlhkosti nebolo nikdy jednoduchšie ako s analyzátormi vlhkosti MB120. Tieto analyzátory vlhkosti sú zamerané na zvýšenie…


Analyzátor vlhkosti VIBRA MD 83
Na otázku
2 449,29 €
bez DPH
3 012,63 € s DPH
| Maximálna váživosť | 80 g |
|---|
Analyzátor vlhkosti MD 83 s uhlíkovým emitorom na vysokoúčinné a časovo úsporné merania.


Analyzátor vlhkosti VIBRA FD-720
obvykle skladom
3 420,28 €
bez DPH
4 206,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g |
|---|
Analyzátor vlhkosti série Vibra FD s infračerveným žiaričom.


Analyzátor vlhkosti RADWAG MA.R
obvykle skladom
od
1 518,21 €
bez DPH
od 1 867,40 € s DPH
| Maximálna váživosť | 50 g, 110 g, 210 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Analyzátor vlhkosti sa používa na zisťovanie a meranie špecifikovanej vlhkosti obsiahnutej v relatívne malých vzorkách kvapalných a pevných…


Analyzátor vlhkosti KERN DLB
skladom
1 411,23 €
bez DPH
1 735,81 € s DPH
| Maximálna váživosť | 160 g |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 160 °C |
| Rozsah teploty (min) | 35 °C |
Vysokokvalitný, robustný analyzátor vlhkosti Kern DLB pre ťažké a veľké vzorky s hmotnosťou do 160 g.


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB32
do 7 dní
1 980,79 €
bez DPH
2 436,37 € s DPH
| Maximálna váživosť | 90 g |
|---|
Nový OHAUS MB32 sa vyznačuje prepracovaným puzdrom z pevnejšieho materiálu, inovatívnou technológiou vykurovania z uhlíkových vlákien a…


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB62
do 7 dní
2 479,74 €
bez DPH
3 050,08 € s DPH
| Maximálna váživosť | 90 g |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
| Rozsah teploty (min) | 40 °C |
MB62 sa vyznačuje prepracovaným krytom, inovatívnym vykurovaním z uhlíkových vlákien a vylepšeným snímačom zaťaženia pre zvýšenú odolnosť a…


Analyzátor vlhkosti OHAUS MB92
obvykle skladom
3 291,22 €
bez DPH
4 048,20 € s DPH
| Maximálna váživosť | 90 g |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
| Rozsah teploty (min) | 40 °C |
Nový model MB92 sa vyznačuje prepracovaným krytom, inovatívnym vykurovaním z uhlíkových vlákien a vylepšeným snímačom zaťaženia pre zvýšenú…


Analyzátor vlhkosti KERN DIS
skladom
od
1 800 €
bez DPH
od 2 214 € s DPH
| Maximálna váživosť | 50 g, 120 g, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 175 °C |
| Rozsah teploty (min) | 30 °C |
Analyzátor vlhkosti KERN DIS je laboratórne zariadenie určené na presné stanovenie obsahu vlhkosti, sušiny a ATRO hodnoty v širokom spektre…

