Laboratórne váhy - Funkcia váh - USB - konektor pre pripojenie tlačiarne alebo PC
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Presná váha RADWAG PS.R2 overiteľná
obvykle skladom
od
1 099,71 €
bez DPH
od 1 352,64 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,1 kg, 3,5 kg, 4,5 kg, 6,1 kg, 8,1 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy Radwag série PS.R2 stanovujú nový štandard pre presné laboratórne váženie.


Presná váha Kern EWJ
obvykle skladom
od
532,83 €
bez DPH
od 655,38 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern EWJ so zabudovanou vnútornou kalibráciou. Vďaka tejto funkcii je možné váhu nastaviť podľa potreby bez potreby externých…


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ
obvykle skladom
od
482,56 €
bez DPH
od 593,55 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Laboratórny váha OHAUS Scout STX
obvykle skladom
od
331,76 €
bez DPH
od 408,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Váhy OHAUS Scout sú ideálne pre laboratórne a priemyselné aplikácie a vyznačujú sa ľahko ovládateľným farebným dotykovým displejom a…


Laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
163,89 €
bez DPH
od 201,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Cenovo dostupná laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideálna na bežné váženie v laboratóriách, školách a priemysle. Ponúka rýchlu…


Laboratórna váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
212,15 €
bez DPH
od 260,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktná a prenosná digitálna váha navrhnutá pre základné váženie v laboratóriách, školách,…


Laboratórna váha OHAUS Pioneer Precision overiteľná
do 7 dní
od
1 392,41 €
bez DPH
od 1 712,66 € s DPH
| Maximálna váživosť | 320 g, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Pioneer PX kombinuje základné funkcie váženia s konkurencieschopným výkonom a ponúka vysokú presnosť a opakovateľnosť pre aplikácie v…


Laboratórna váha OHAUS Pioneer Precision
obvykle skladom
od
1 206,40 €
bez DPH
od 1 483,87 € s DPH
| Maximálna váživosť | 320 g, 620 g, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Pioneer PX kombinuje základné funkcie váženia s konkurencieschopným výkonom a ponúka vysokú presnosť a opakovateľnosť pre aplikácie v…


laboratórna váha OHAUS Adventurer Precision overiteľná
do 7 dní
od
1 985,56 €
bez DPH
od 2 442,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 520 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 5,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 1,52 kg |
|---|
Váha OHAUS Adventurer ponúka ideální použít mezi inovativními funkciami a funkčnými, nekomplikovanými možnosťami vážení a zahŕňa všetky…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity overiteľná
do 7 dní
od
5 232,79 €
bez DPH
od 6 436,33 € s DPH
| Maximálna váživosť | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nový rad Explorer EXP ponúka prémiový výkon váženia, podporu zhody s predpismi a sledovateľnosť dát. Pokročilé funkcie posúvajú EXP na novú…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity
Ihneď skladom
od
4 946,25 €
bez DPH
od 6 083,89 € s DPH
| Maximálna váživosť | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nový rad Explorer EXP ponúka prémiový výkon váženia, podporu zhody s predpismi a sledovateľnosť dát. Pokročilé funkcie posúvajú EXP na novú…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP overiteľná
obvykle skladom
od
3 548,83 €
bez DPH
od 4 365,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 12,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP
do 7 dní
od
3 262,33 €
bez DPH
od 4 012,67 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS Explorer™ Precision EXR overiteľná
do 7 dní
od
2 985,84 €
bez DPH
od 3 672,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Precision váha OHAUS Explorer ponúka vysoko presné váženie, intuitívne 7″ farebný dotykový displej a automatickú internú kalibráciu …


Laboratorní váha OHAUS Pioneer™ Precision High Capacity
do 7 dní
1 327,04 €
bez DPH
1 632,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 12 kg |
|---|
OHAUS Pioneer Precision Balance je kvalitná laboratórna precízna váha s vysokou nosnosťou do 12 000 ga rozlíšením 0,1 g, určená pre presné…

