Datalogger Comet U3430 so zabudovanými snímačmi teploty, vlhkosti a CO2
Datalogger Comet U3430 so zabudovanými snímačmi teploty, vlhkosti a CO2
Kód produktu: COM-U3430
Doprava a platba
385,31 €
bez DPH (473,93 € s DPH)
Kód produktu: COM-U3430
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -20 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 1,8 % RV (pri teplote 23 °C v rozsahu 0 až 90 % RV) |
| Rozsah merania CO2 | 0 až 5000 ppm |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Pamäť (počet meraní) | 500 000 hodnôt (v necyklickom zázname), 350 000 hodnôt (v cyklickom zázname) |
| Konektivita | USB |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytie | IP20 |
| Kanály | vstavané čidlá teploty, vlhkosti, CO2 |
| Rozmery | 61 x 93 x 53 mm |
Stiahnúť
i-lgr-kal-uxxxx-02.pdf
(pdf, 515.2 kB)
i-lgr-n-uxxxx-a-06.pdf
(pdf, 1001.3 kB)
a-lgr-uxxxx-02.pdf
(pdf, 94.9 kB)
2019_comet_dataloggers_cz.pdf
(pdf, 6.2 MB)
comet_vision-2-1-7367-23596_dbapi-19-0.exe
(exe, 15.1 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)
Návod k použití Comet Uxxxx.pdf
(pdf, 3 MB)






























