Merač CO2 GARNI 201 Line
Merač CO2 GARNI 201 Line
Kód produktu: GARNI 201 OneCare
Doprava a platba
74,44 €
bez DPH (91,56 € s DPH)
Kód produktu: GARNI 201 OneCare
Doprava a platba
Funkcie a vlastnosti:
- Farebný invertovaný VA displej s rozmermi 63 x 57 mm
- Veľkosť číslice/hodnoty displeja - CO2/16,5 mm, teplota, relatívna vlhkosť a čas 8 mm
- Meranie koncentrácie CO2, teploty a relatívnej vlhkosti pomocou fotoakustického snímača série SENSIRION SCD4x
- Zobrazenie 4 farebných ikon koncentrácie CO2 (zelená, žltá, oranžová a červená)
- Šípka trendu koncentrácie CO2
- Funkcia alarmu koncentrácie CO2 so zvukovou indikáciou a ikonou na displeji
- Možnosť manuálnej a automatickej kalibrácie snímača na obnovenie presnosti merania CO2
- Zobrazenie teploty v °C alebo °F
- Zobrazenie maximálnych a minimálnych hodnôt teploty, vlhkosti a koncentrácie CO2 s automatickým vymazaním pamäte o 0:00 hod.
- Čas v 12- alebo 24-hodinovom formáte
- Manuálne nastavenie času
- Budík s funkciou odloženia na 5 minút
- Signál budenia - 4 pípnutia za sekundu
- 3 úrovne jasu podsvietenia alebo vypnutie podsvietenia displeja
- Ikona nabíjania a slabej lítium-iónovej batérie
- Čierna farba
- Napájanie cez sieťový adaptér alebo zabudovanú lítium-iónovú batériu
- Až 5 hodín prevádzky na vstavanú batériu s kapacitou 500 mAh
- Možnosť postaviť sa
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -9 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 1 až 99 % |
| Presnosť merania vlhkosti | +/- 3% |
| Rozsah merania CO2 | 5000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | +/-5%+50, nad 2000 PPM +/- 8%+50 |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| napájanie | interná batéria, síťový zdroj do zásuvky |
| Rozmery: | 81 x 82 x 25 mm |















