Presný teplomer ST-80 s ihlovou sondou ST-03, HACCP
Presný teplomer ST-80 s ihlovou sondou ST-03, HACCP
Presný ihlový teplomer s externým káblovým snímačom na meranie teploty od -100 °C do 270 °C s presnosťou 0,1 °C. Teplomer má široké využitie v rôznych odvetviach potravinárskeho (spĺňa prísne normy HACCP), pivovarníckeho, farmaceutického a výrobného priemyslu. Je vhodný pre transfúzne stanice, lekárne, laboratóriá. Teplomer je vybavený pevnou ihlovou sondou ST-03 (Ø 4,0 x120 mm, snímač PT1000) Teplotná sonda je určená predovšetkým na použitie v potravinárskom priemysle - napríklad v kotloch, udiarňach, pri výrobe mäsa a údenín. Prevádzková teplota kábla a rukoväte je -40 °C až 180 °C.
V prípade záujmu môžeme teplomer kalibrovať a vystaviť kalibračný certifikát.
Technické špecifikácie:
- Meranie v °C
- Vysoká presnosť 0,1 °C
- Rozlíšenie v rozsahu teplôt od - 99,9 °C do 199,9 °C: 0,1 °C, rozlíšenie mimo tohto rozsahu teplôt 1 °C
- Čas odozvy približne 7 s
- Veľký displej
- Zobrazenie minimálnej a maximálnej teploty
- Funkcia podržania
- Snímač Pt1000
- Krytie elektroniky IP65, snímač teploty IP67
- Priemer kábla 6 mm, silikón
- Ihličková sonda ST-03 (Ø 4,0 mm a dĺžka 120 mm)
- Dĺžka rukoväte vrátane sondy 220 mm
- Sonda z nehrdzavejúcej ocele SS 321
- Indikácia slabej batérie
- Napájanie 2x AA (súčasť dodávky)
Kľúčové vlastnosti:
Široký rozsah merania: meria teploty od -100 °C do 270 °C, čo umožňuje jeho použitie v rôznych aplikáciách, od hlbokého mrazenia až po pečenie a varenie.
Vysoká presnosť: s presnosťou 0,1 °C si môžete byť vždy istí, že vaše merania sú spoľahlivé.
Odolný a hygienický: Vyrobený z materiálu ABS, ktorý chráni teplomer pred mechanickým poškodením, prachom, nečistotami a vodou. Stupeň krytia IP65 zaručuje jeho odolnosť aj v náročných podmienkach.
Ideálny pre potravinársky priemysel: Vďaka súladu s normami HACCP je teplomer ST-80 ideálnou voľbou pre potravinárske závody. Či už potrebujete monitorovať teplotu v mrazničke, rúre alebo počas varenia, tento teplomer vám poskytne potrebnú presnosť a spoľahlivosť.
Zažite kvalitu a presnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
Text bol preložený automatickým prekladačom.
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 270 °C |
| Rozsah teploty (min) | -100 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ±0.2°C(-80.0°C až -50.0°C), ±0.1°C(-49.9°C až 149.9 °C), ±0,2°C(150.0°C až 199.9°C), ±1°C (200°C až 270°C) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| napájanie | 2x 1,5V AA (součást balení) |
| krytie | IP65 elektronika, IP67 teplotní čidlo |
| Rozmery: | 150 x 82 x 29 mm |
| dĺžka sondy | 120 mm |





























