Tapo T315 bezdrôtový teplomer s vlhkomerom
Tapo T315 bezdrôtový teplomer s vlhkomerom
Kľúčové vlastnosti a výhody zariadenia TP-Link Tapo T315
- Meranie v reálnom čase
- Bezplatné ukladanie nameraných údajov počas 2 rokov.
- Jednoduchý prehľadný displej
- Možnosť kalibrácie teploty a relatívnej vlhkosti
- Zobrazenie aktuálnej a historickej teploty a vlhkosti na mobilnom telefóne
- Bezplatná mobilná aplikácia pre Android a iOs
- Dlhá životnosť batérie na vymeniteľné batérie AAA (sú súčasťou dodávky)
- Alarm pri prekročení teploty
- Prevádzková teplota displeja 0° až 50°C (záznam prebieha od -20°C do 60°C)
Upozorňujeme, že na prenos nameraných hodnôt je potrebný komunikačný rozbočovač, ktorý nájdete v súvisiacich produktoch.
TP-Link Tapo T315 je vhodný na meranie zdravotníckych zariadení
Tento teplomer s vlhkomerom je vhodný na meranie a zaznamenávanie pri skladovaní zdravotníckych zariadení. Výhodou je jeho nízka obstarávacia cena a nulové dodatočné náklady na ukladanie údajov. Nie je potrebné písať teplotný denník a namerané hodnoty si môžete kedykoľvek stiahnuť z mobilnej aplikácie, ktorá vám zašle údaje v prehľadnej tabuľke Excel. Snímač vás môže informovať aj o prekročení nastavených limitov teploty a vlhkosti.
Veľký, prehľadný displej E-ink
Reflexný E-ink displej prehľadne zobrazuje aktuálnu teplotu a relatívnu vlhkosť. Špeciálny displej je dokonale čitateľný zo všetkých uhlov a nie je náročný na spotrebu energie. To tiež znamená, že batérie v prístroji vydržia dlhšie. Displej sa neleskne a veľké číslice sú dobre čitateľné aj z väčšej vzdialenosti.
Dvojročná bezplatná archivácia
Namerané hodnoty sa archivujú dva roky. Za uskladnenie sa neplatia žiadne poplatky. Sťahovanie nameraných údajov prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie, kde si vyberiete časový interval a obdobie, ktoré chcete stiahnuť, a súbor s historickými údajmi príde na zvolený e-mail. Súbor je vo formáte CSV vhodnom pre Excel. Z nameraných údajov potom môžete v programe excel vytvárať grafy a štatistiky.
Mobilná aplikácia
![]()
Pre zariadenie je možné stiahnuť mobilnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej sa celý systém nastavuje a ovláda.
- názov snímača
- zdieľanie snímača
- zobrazenie aktuálnej hodnoty
- zobrazenie historických údajov vo forme grafu
- nastavenie prahových hodnôt alarmu
- odosielanie upozornení na alarmy
- inteligentné akcie
- sťahovanie historických údajov
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 99% |
| Presnosť merania vlhkosti | +/- 3% |
| Nejkratší interval záznamu | 1 min |
| napájanie | 2 x 1,5 V AAA baterie |
| Rozmery | 62 × 62 × 24.5 mm |



















