Teplomer, vlhkomer a barometer Comet C4141 s externou sondou na kábli
Teplomer, vlhkomer a barometer Comet C4141 s externou sondou na kábli
Kód produktu: COM-C4141/1-4
Doprava a platba
od
289,29 €
bez DPH (355,83 € s DPH)
Kód produktu: COM-C4141/1-4
Doprava a platba
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Rozsah merania atmosférického tlaku | 800 až 1100 hPa |
| Rozlíšenie merania atmosférického tlaku | 0,1 hPa |
| Typ senzora | Ni1000 |
| napájanie | baterie 9V (součást dodávky) |
| krytie | IP20 |
| Rozmery: | 191 x 71 x 27 mm / průměr externí sondy 18 mm |
Stiahnúť
i-com-c4141.pdf
(pdf, 712.9 kB)
i-com-n-cxxxx.pdf
(pdf, 424 kB)
a-com-alltyp.pdf
(pdf, 103.4 kB)
cz_comet_commeters.pdf
(pdf, 5.7 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)

















