Teplomer, vlhkomer Comet C3121P so sondou do 25bar
Teplomer, vlhkomer Comet C3121P so sondou do 25bar
Kód produktu: COM-C3121P/1-4
Doprava a platba
od
336,07 €
bez DPH (413,37 € s DPH)
Kód produktu: COM-C3121P/1-4
Doprava a platba
Súčasťou balenia:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 105 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Typ senzora | Ni1000 |
| napájanie | baterie 9V (součást dodávky) |
| krytie | IP20, IP40, IP20 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 141 x 71 x 27 mm |
Stiahnúť
i-com-c3121p.pdf
(pdf, 873.7 kB)
i-com-n-cxxxx.pdf
(pdf, 424 kB)
a-com-alltyp.pdf
(pdf, 103.4 kB)
cz_comet_commeters.pdf
(pdf, 5.7 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)



















