Teplotná sonda Pt1000TR125/0, bez konektora
Teplotná sonda Pt1000TR125/0, bez konektora
Kód produktu: COM-SN239-242
Doprava a platba
od
91,51 €
bez DPH (112,56 € s DPH)
Kód produktu: COM-SN239-242
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 150 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -190 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,3+ 0,005 t) ve °C |
| Dĺžka kábla sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 5s (v proudící vodě > 0,2 m/s) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| krytie | IP67 |
Stiahnúť
tr125bp10_tef_n.pdf
(pdf, 357.2 kB)
manual_tr125_cz.pdf
(pdf, 150.7 kB)

























