WIFI brána pro TFA.me ID-01 - TFA 35.8103.02
WIFI brána pro TFA.me ID-01 - TFA 35.8103.02
WiFi brána TFA.me ID-01 je kľúčovým prvkom systému TFA.me, ktorý zaisťuje presné a spoľahlivé sledovanie teploty a vlhkosti. Brána funguje ako centrálna prijímacia jednotka pre bezdrôtové vysielače TFA-ID a umožňuje celosvetový prístup k nameraným hodnotám cez bezplatný online portál TFA.me. Jedinou podmienkou je WiFi a pripojenie k internetu.
Vďaka vlastnému displeju a vnútorným senzorom funguje brána aj ako digitálny termo-vlhkomer pre vnútornú klímu v mieste inštalácie.
Brána má integrovaný LCD displej, ktorý zobrazuje vnútornú teplotu, vlhkosť a hodnoty až z 5 čidiel (nie sú súčasťou balenia). Displej tiež zobrazuje aktuálny čas, dátum alebo deň v týždni v 6 jazykoch (angličtina, nemčina, holandčina, španielčina, taliančina, francúzština).
Kompatibilný s bezdrôtovými snímačmi:
- 30.3900.02 - bezdrôtový snímač teploty a vlhkosti
- 30.3901.02 - bezdrôtový snímač teploty
- 30.3902.02 - bezdrôtový snímač teploty s 2násobným meraním
Hlavné funkcie a vlastnosti:
- WiFi pripojenie a online sledovanie: Možnosť prístupu k nameraným hodnotám odkiaľkoľvek prostredníctvom portálu TFA.me pohodlne z počítača, tabletu alebo smartfónu.
- Interval záznamu je raz za 5 minút.
- Prehľadná a jednoduchá správa: Vytvorenie účtu na portáli TFA.me a prepojenie zariadenia pomocou ID čísla zaisťuje jednoduchú správu všetkých meraných veličín.
- Flexibilita: Podporuje pripojenie až 50 rádiových vysielačov TFA-ID (teplotné čidlá alebo čidlá s káblovými vodotesnými senzormi)
- Alarmy a export dát: Nastavenie upozornenia na prekročenie limitov (funkcie MIN a MAX) a ľahký export dát vo formáte .csv pre ďalšie vyhodnotenie.
- Profesionálne využitie: Ideálne pre laboratóriá, lekárne, gastronomické prevádzky či iné aplikácie vyžadujúce komplexné monitorovanie.
- Portál pre sledovanie nameraných hodnôt je k dispozícii ZADARMO.
Okrem monitorovania domu alebo záhrady je systém TFA.me a brána ako prijímacia jednotka ideálna na použitie aj v profesionálnom sektore - ideálna pre lekárne, laboratóriá alebo stravovacie zariadenia. Všade tam, kde je nevyhnutné komplexné monitorovanie teploty a vlhkosti.
Nastavenie alarmov na prekročenie limitov s notifikáciami na e-mail.
Namerané dáta sú prenášané cez internet a je možné k nim pristupovať na webovom portáli TFA.me – flexibilne na vašom smartfóne, tablete alebo PC. Zároveň môžete byť informovaní e-mailom o prekročení alebo nedosiahnutí definovaných hodnôt merania. Ručné alebo automatizované exporty nameraných hodnôt si taktiež môžete nechať zasielať emailom cez portál TFA.me.
Export dát za deň, týždeň alebo mesiac na detailnú analýzu.
Jednoducho si vytvorte účet na TFA.me, pridajte bránu a vysielač pomocou individuálneho ID čísla a potom si prezrite všetky prepojené zariadenia v jednom prehľade. Jediným kliknutím získate prístup k podrobnému zobrazeniu s grafom trendov. Navyše je možné nastaviť alarmové správy e-mailom pri prekročení individuálne definovaných limitov a exportovať namerané hodnoty za deň, týždeň alebo mesiac. do grafu alebo tabuľky.
Možnosť napájania batériami ako záložný variant pri výpadku prúdu.
Bránu je možné napájať sieťovým káblom, pričom záložné napájanie zaisťujú 3 batérie AAA (nie sú súčasťou balenia).
Zhrnutý výhod produktu:
- Celosvetový prístup k dátam cez online portál TFA.me.
- Presné meranie teploty a vlhkosti s možnosťou alarmov a exportu dát ( za deň, týždeň alebo mesiac)
- Flexibilné využitie doma aj v profesionálnych prostrediach.
- Jednoduchá inštalácia a rozšírenie o ďalšie senzory.
- Záložné napájanie batériami pre vyššiu spoľahlivosť.
| Požiadavky na WiFi | |
|---|---|
| WiFi | 2,4 GHz (802.11 b/g/n) |
| Názov siete | Max. 32 znaků |
| Heslo siete | Max. 64 znaků |
| Rýchlosť siete | Min. 1 Mbit/s |
Získajte neustály prehľad o namretých hodotách, nech ste kdekoľvek.
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | 0 °C |
| Presnosť merania teploty | +/-1 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 10 až 99% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 5 % (při 25 °C a v rozsahu 30...80 %rH) |
| Dosah | až 100 m (vo voľnom priestore) |
| Hmotnosť | 103 g (pouze přístroj) |
| Rozmery: | 70 × 69 × 70 mm |
| frekvencia | 868 MHz |
| Napájanie: | Napájecí adaptér (součástí balení), záložní baterie 3 x 1,5 V AAA (nejsou součástí dodávky) |
| Vstup | 100-240 V AC, 50/60 Hz, max. 0,3A |

Ako nastaviť monitorovací systém TFA.me
Jednoduchý návod na nastavenie bezdrôtového systému TFA.me. V tomto návode nájdete pokyny krok za krokom, ako zapnúť, nastaviť pripojenie a komunikáciu.




















