Záznamník údajov o teplote a vlhkosti Termioplus s externým snímačom
Záznamník údajov o teplote a vlhkosti Termioplus s externým snímačom
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(1)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Kód produktu: Termioplus-s
Doprava a platba
48,75 €
bez DPH (59,96 € s DPH)
Kód produktu: Termioplus-s
Doprava a platba
Vlhkomer a teplomer na meranie a zaznamenávanie teploty a relatívnej vlhkosti s externým senzorom TERMIOPLUS-S. Na meranie teploty -30 až 70 °C a vlhkosti: 0 ... 100 % relatívnej vlhkosti.
Ideálne na meranie teploty a vlhkosti v laboratóriu, skladoch, chladničkách, pri preprave vakcín.
Program/software: Logsoft - k dispozícii v angličtine, poľštine a češtine.
Funkcie a vlastnosti:
- Meranie teploty -30 °C až 70 °C
- Meranie vlhkosti 0 až 100 % relatívnej vlhkosti
- Záznam teploty s rozlíšením 0,1 °C
- Záznam vlhkosti s rozlíšením 0,1 % relatívnej vlhkosti
- Zobrazenie aktuálnej teploty a relatívnej vlhkosti, prekročenia prahovej hodnoty, min. a max. hodnôt, slabej batérie na displeji
- Spustenie priamo z počítača s časovým oneskorením alebo START/STOP z tlačidla na merači
- Indikácia registrácie LOG na displeji
- Indikácia prekročenia teploty pomocou blikajúcej diódy
- Zobrazenie údajov ako graf, tabuľka alebo súbor TXT
- Pripojenie k PC a sťahovanie údajov cez USB kábel
- Možnosť voľby záznamu - cyklický alebo necyklický
- Software LogSoft v češtine, angličtine a poľštine
- Pamäť na 32 000 hodnôt (16 000 vlhkosti a 16 000 teploty)
V merači bol použitý snímač teploty a vlhkosti švajčiarskej spoločnosti Sensirion SHT-31.
Technické parametre:
- Rozsah merania Teplota: -30 ... +70 °C; Vlhkosť: 0 ... 100 % RH
- Typ snímača STH 31
- Presnosť merania teploty -/+0,3 °C v rozsahu -10 °C až 40 °C, inak -/+1 °C
- Presnosť vlhkosti ±2 %RH pri 25 °C (30 až 70 %RH) ±3 %RH pri 25 °C (10 až 90 %RH) ±4 %RH pri 25 °C (0 až 100 %RH)
- Pamäť až na 32 000 meraní
- Interval záznamu nastaviteľný od 15 sekúnd
- Spustenie/ukončenie záznamu po stlačení tlačidla alebo s nastaveným časom , možnosť nastavenia odloženého štartu alebo odloženého konca s definíciou dátumu a času
- Indikácia alarmu prostredníctvom displeja Áno
- Indikácia alarmu pomocou LED Áno
- Funkcia podržania Áno
- Indikácia slabej batérie Áno
- Zobrazenie maximálnej a minimálnej teploty/vlhkosti Áno
- Napájanie 1x lítiová batéria 3,6 V (1/2AA) súčasťou dodávky
- Životnosť batérie približne 12 mesiacov pri 15-minútovej frekvencii a 8 °C
- Rozmery 45 × 100 × 19 mm
- Hmotnosť (vrátane batérií) 85 g
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 70 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,3 °C, v rozsahu -10°C az 40°C / jinak -/+1°C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ±1.5 % RH od 30 do 70% |
| Pamäť (počet meraní) | 32 000 hodnôt (v necyklickom zázname) |
| napájanie | 1x lithiová baterie 3,6V (1/2xAA) |
| Rozmery: | 45 x 100 x 19 mm |
| Interval merania | 15 s |
Stiahnúť
Návod na použitie Termioplus+S
(pdf, 953.8 kB)
User-manual_Termio_+_+S_ENG.pdf
(pdf, 353.1 kB)
Návod k použití_Logsoft CZ.pdf
(pdf, 1.7 MB)
logsoft_manual_ENG.pdf
(pdf, 419.3 kB)
Software LogSoft 9.3
(zip, 5.9 MB)
Software TempLogger
(zip, 897.5 kB)








































