Váhy pre gastronómiu - Funkcia váh - Tenzometrický princíp váženia
Na výrobu potravín a jedál
Váhy pre gastronómiu majú jedného spoločného menovateľa, a tým je odolnosť voči vlhkosti. Tieto váhy sa často vyskytujú v prevádzkach, kde je zvýšená vlhkosť, a preto potrebujú zvýšenú vodeodolnosť. Preto majú niektoré modely certifikáciu IP. Takéto váhy nie je problém čistiť alebo umývať.
Potravinárske váhy sa jednoducho ovládajú, a ak to zákazníci nevyžadujú, poskytujú intuitívne ovládanie, ktoré je rýchle a efektívne. Sú to spoľahliví pracanti, ktorí vykonajú prácu, na ktorú sú určení.

Stolová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern FOB-S
obvykle skladom
90,48 €
bez DPH
111,29 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FOB-S z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná na použitie v kuchyniach, jedálňach, laboratóriách atď. Váha…


Mostová stupnica KERN WTB-N
obvykle skladom
286,54 €
bez DPH
352,44 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Mostíková váha KERN WTB-N je vhodná na použitie v potravinárskom priemysle, spĺňa požiadavky HACCP a má druhý displej na zadnej strane.…


Kuchynská váha Kern FGE
Ihneď skladom
od
23,14 €
bez DPH
od 28,46 € s DPH
| Maximálna váživosť | 5 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná dizajnová kuchynská váha Kern FGE je vhodná na použitie v kuchyniach, jedálňach a stravovacích zariadeniach. Má jednoduché ovládanie…


Mostová stupnica KERN WTB-NM
obvykle skladom
301,60 €
bez DPH
370,97 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Mostíková váha KERN WTB-NM je vhodná na použitie v potravinárskom priemysle, podporuje systém riadenia kvality HACCP a má druhý displej na…


Stolová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern FOB-NS
obvykle skladom
125,69 €
bez DPH
154,60 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FOB-NS z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná na použitie v kuchyniach, jedálňach, laboratóriách atď.…


Stolová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern FOB-NL, dvojitý rozsah
obvykle skladom
od
296,59 €
bez DPH
od 364,81 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 7,5 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FOB-NL z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná na použitie v kuchyniach, jedálňach, laboratóriách atď.…


Stolová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern FOB-LM, overiteľná
obvykle skladom
od
336,81 €
bez DPH
od 414,28 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FOB-LM z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná na použitie v kuchyniach, maloobchodných predajniach,…


Stolová váha z nehrdzavejúcej ocele Kern FOB
skladom
241,28 €
bez DPH
296,77 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1,5 kg, 3 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktná váha Kern FOB z nehrdzavejúcej ocele na jednoduché čistenie. Váha FOB je vďaka farebnému signálu vhodná najmä na kontrolné…


Stolová váha Kern FXN z nehrdzavejúcej ocele
obvykle skladom
od
422,24 €
bez DPH
od 519,36 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FXN z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná do náročných podmienok, má stupeň krytia IP68, takže odolá…


Stolová váha Kern FXN-M z nehrdzavejúcej ocele, overiteľná
skladom
od
452,40 €
bez DPH
od 556,45 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha Kern FXN-M z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná do náročných podmienok, má stupeň krytia IP68, takže vydrží…


Nerezová stolová váha Kern FOB 10K-3NL, dvojrozsahová - rozbalené
Ihneď skladom
208,05 €
bez DPH
302,63 €
255,90 € s DPH
| Maximálna váživosť | 30 kg |
|---|
Stolová váha Kern FOB-NL z nehrdzavejúcej ocele je v súlade s HACCP a je vhodná na použitie v kuchyniach, jedálňach, laboratóriách atď.…


Mostová váha FPB s ochranou IP68/IP69K
skladom
170,91 €
bez DPH
201,07 €
210,22 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
KERN FPB je robustná stolná mostíková váha určená na presné váženie v prevádzkach s vysokými nárokmi na hygienu, odolnosť a spoľahlivosť.…


Mostová váha FPB s ochranou IP68/IP69K overiteľná
skladom
188 €
bez DPH
221,17 €
231,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
KERN FPB je profesionálna stolová váha určená na presné váženie v náročných prevádzkových podmienkach. Je určená pre potravinárske,…


Mostová váha KERN FPE overiteľná
skladom
153 €
bez DPH
180 €
188,19 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha FPE je základná priemyselná plošinová váha určená na kontrolné váženie s možnosťou úradného overenia. Je vybavená nerezovou…


Mostová váha KERN FPE
skladom
119 €
bez DPH
140 €
146,37 € s DPH
| Maximálna váživosť | 3 kg, 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Stolová váha FPE je základná priemyselná plošinová váha určená na kontrolné váženie. Je vybavená nerezovou vážiacou doskou a funkciou…


Plošinová váha KERN FCB overitelna
skladom
119 €
bez DPH
140 €
146,37 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 15 kg, 30 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha KERN FCB-DM je stolová priemyselná váha vhodná na kontrolné váženie, porciovanie, sčítanie navážok aj počítanie kusov. Vďaka…

