Laboratórne váhy - Autorizovaný predaj
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Laboratórna váha Kern EHA
Ihneď skladom
od
58,11 €
bez DPH
68,36 €
od 71,48 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 1 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh Kern EHA ponúka rýchle a jednoduché váženie v laboratóriách na kontrolu kvality. Používajú sa aj v školách a na…


Laboratórna váha Kern EMB
Ihneď skladom
od
47,85 €
bez DPH
56,30 €
od 58,86 € s DPH
| Maximálna váživosť | 100 g, 200 g, 500 g, 600 g, 1 kg, 1,2 kg, 2 kg, 2,2 kg, 3 kg, 5,2 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Farba |
|
Viacúčelová malá domáca váha Kern EMB je určená na mobilné a stacionárne domáce použitie, ako aj na použitie v laboratóriu. Váhy majú…


Presná váha Kern EMS
Ihneď skladom
od
81,20 €
bez DPH
95,53 €
od 99,88 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, 6 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kern EMS je základný model s malým rozsahom a veľkou váhovou plochou. Sú užitočné najmä v školách a na univerzitách, napríklad pre biológiu…


Presná váha KERN 440
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
170,91 €
bez DPH
od 210,22 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 g, 200 g, 400 g, 600 g, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktné laboratórne váhy pre laboratórium s malými rozmermi a jednoduchou obsluhou. Laboratórne váhy Kern 440 sú najčastejšie používaným…


Presné váhy Kern PCB-C
obvykle skladom
od
224,05 €
bez DPH
od 275,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-B majú stredne veľkú ložnú plochu z…


Presná overiteľná stupnica Kern EG
Ihneď skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné laboratórne váhy s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Presná váha Kern EG môže byť úradne overená na účely určeného meradla.…


Presná stupnica Kern PNJ overiteľná
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
884,69 €
bez DPH
od 1 088,17 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNJ je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váhu je možné úradne overiť, v konfigurácii môžete…


Laboratórna váha Kern PCD
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
211,12 €
bez DPH
od 259,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 250 g, 350 g, 2,5 kg, 3,5 kg, 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh KERN PCD ponúka presné váženie s vysokým rozlíšením a odnímateľným displejom pre maximálnu flexibilitu. Samostatná…


Presné váhy Kern PCB-D
obvykle skladom
od
165,90 €
bez DPH
od 204,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-D majú veľkú ložnú plochu z…


Školská stupnica Kern EFS
obvykle skladom
od
81,20 €
bez DPH
95,53 €
od 99,88 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 3 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Školská váha Kern EFS má jednoduché a pohodlné ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a je ideálna na použitie v školách, na univerzitách a v…

Presná váha Kern PFB-A
obvykle skladom
od
371,97 €
bez DPH
od 457,52 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 200 g, 300 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Nízkonákladová váha Campact s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-A majú malú kruhovú vážiacu plochu s ochranným štítom, ktorý…


Presná váha Kern PFB-B
obvykle skladom
od
321,71 €
bez DPH
od 395,70 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 1,2 kg, 2 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nízkonákladová váha Campact s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-B majú väčšiu kruhovú vážiacu plochu s ochranným štítom, ktorý…


Presná váha Kern PFB-C
Ihneď skladom
od
300 €
bez DPH
od 369 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg |
|---|
Kompaktná, lacná váha s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-C majú väčšiu vážiacu plochu na jednoduché uloženie váženého materiálu.


Presná váha Kern PNS
obvykle skladom
od
733,89 €
bez DPH
od 902,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNS je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váha je vybavená externou kalibráciou, počítaním…


Presná váha Kern EW
obvykle skladom
od
774,11 €
bez DPH
od 952,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné presné váhy pre laboratórne podmienky s možnosťou externej kalibrácie pomocou skúšobného závažia. Váhu vám môžeme ponúknuť v…


Presná váha Kern 572-B
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 650 g, 1,6 kg, 2,4 kg, 3 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a kruhovou vážiacou plochou.


Presná váha Kern 572-C
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6,5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a veľkou vážiacou plochou.


Presná váha Kern EWJ
obvykle skladom
od
532,83 €
bez DPH
od 655,38 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern EWJ so zabudovanou vnútornou kalibráciou. Vďaka tejto funkcii je možné váhu nastaviť podľa potreby bez potreby externých…


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ
obvykle skladom
od
482,56 €
bez DPH
od 593,55 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ-SM
obvykle skladom
od
452,40 €
bez DPH
od 556,45 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ-SM sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Presná váha Kern PLJ
obvykle skladom
od
894,75 €
bez DPH
od 1 100,54 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 2,1 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLJ je vybavená funkciou automatickej vnútornej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne…

Presná váha Kern 572-A
obvykle skladom
od
754 €
bez DPH
od 927,42 € s DPH
| Maximálna váživosť | 240 g, 300 g, 420 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou s kruhovým prstencom okolo vážiacej plochy.


Presná váha Kern PBS
skladom
od
1 357,20 €
bez DPH
od 1 669,36 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PBS je vybavená funkciou externej kalibrácie a ponúka možnosť počítania kusov alebo váženia receptúr. Prostredníctvom…


Presná stupnica Kern PBJ overiteľná
obvykle skladom
od
1 658,80 €
bez DPH
od 2 040,32 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PBJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, ktorá zaručuje vysoký stupeň presnosti a robí váhy nezávislými od…


Presné priemyselné a laboratórne meradlá Kern PES
obvykle skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 15 kg, 31 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PES je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Presné priemyselné a laboratórne meradlo Kern PEJ overiteľné
obvykle skladom
od
1 367,25 €
bez DPH
od 1 681,72 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PEJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, čo zaručuje vysoký stupeň presnosti. Váhu možno úradne overiť, v…


Presná váha Kern PLS
obvykle skladom
od
713,79 €
bez DPH
od 877,96 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLS je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Kern PLJ-AM overiteľná presná stupnica
skladom
od
1 364,38 €
bez DPH
od 1 678,19 € s DPH
| Maximálna váživosť | 720 g, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLJ-AM je vybavená funkciou automatickej vnútornej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe,…


Laboratórne váhy Kern EMB-V na stanovenie hustoty
obvykle skladom
od
266,43 €
bez DPH
od 327,71 € s DPH
| Maximálna váživosť | 200 g, 2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy Kern EMB-V s integrovanou funkciou hustoty. Váha je vybavená prehľadným ovládacím panelom s grafickým popisom jednotlivých…


Súprava na stanovenie hustoty Kern YDB-01
skladom
271,44 €
bez DPH
333,87 € s DPH
Súprava na stanovenie hustoty Kern YDB-01 pre kvapaliny a pevné látky s hustotou ≤/≥ 1. Dodávka obsahuje vážiacu platňu, kadičku (Ø 71 x 51…


Súprava na stanovenie hustoty Kern YDB-02
skladom
472,51 €
bez DPH
581,19 € s DPH
Súprava na stanovenie hustoty Kern YDB-02 pre kvapaliny a pevné látky s hustotou ≤/≥ 1. Dodávka obsahuje vážiacu platňu, kadičku (Ø 135 x 5…


Presná váha z nehrdzavejúcej ocele Kern PWS
od
1 065,65 €
bez DPH
od 1 310,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 820 g, 3,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Presná váha Kern PWS z nehrdzavejúcej ocele má vysokokvalitný vážiaci systém a rýchle zobrazenie hmotnosti. Vďaka konštrukcii z…

