Laboratórne váhy - Funkcia váh - DOBÍJACIA BATÉRIA - možnosti doplnenia externej batérie
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Presné váhy Kern PCB-C
obvykle skladom
od
224,05 €
bez DPH
od 275,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-B majú stredne veľkú ložnú plochu z…


Presné váhy Kern PCB-D
obvykle skladom
od
165,90 €
bez DPH
od 204,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-D majú veľkú ložnú plochu z…


Presná váha Kern EW
obvykle skladom
od
774,11 €
bez DPH
od 952,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné presné váhy pre laboratórne podmienky s možnosťou externej kalibrácie pomocou skúšobného závažia. Váhu vám môžeme ponúknuť v…


Presná váha Kern 572-B
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 650 g, 1,6 kg, 2,4 kg, 3 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a kruhovou vážiacou plochou.


Presná váha Kern 572-C
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6,5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a veľkou vážiacou plochou.


Presná váha Kern EWJ
obvykle skladom
od
532,83 €
bez DPH
od 655,38 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern EWJ so zabudovanou vnútornou kalibráciou. Vďaka tejto funkcii je možné váhu nastaviť podľa potreby bez potreby externých…


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ
obvykle skladom
od
482,56 €
bez DPH
od 593,55 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Presná hmotnosť A FX-i
obvykle skladom
od
892,08 €
bez DPH
od 1 097,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg |
|---|
Séria presných váh AND FX-i je založená na špičkovej technológii snímačov AND. Táto presná váha umožňuje rýchle a presné váženie s rýchlou…

Presná váha Kern 572-A
obvykle skladom
od
754 €
bez DPH
od 927,42 € s DPH
| Maximálna váživosť | 240 g, 300 g, 420 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou s kruhovým prstencom okolo vážiacej plochy.

