Laboratórne váhy - Maximálna váživosť - 2,2 kg
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Laboratórna váha Kern EMB
Ihneď skladom
od
47,85 €
bez DPH
56,30 €
od 58,86 € s DPH
| Maximálna váživosť | 100 g, 200 g, 500 g, 600 g, 1 kg, 1,2 kg, 2 kg, 2,2 kg, 3 kg, 5,2 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Farba |
|
Viacúčelová malá domáca váha Kern EMB je určená na mobilné a stacionárne domáce použitie, ako aj na použitie v laboratóriu. Váhy majú…


Presná overiteľná stupnica Kern EG
Ihneď skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné laboratórne váhy s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Presná váha Kern EG môže byť úradne overená na účely určeného meradla.…


Presná váha Kern EW
obvykle skladom
od
774,11 €
bez DPH
od 952,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné presné váhy pre laboratórne podmienky s možnosťou externej kalibrácie pomocou skúšobného závažia. Váhu vám môžeme ponúknuť v…


Laboratórny váha OHAUS Scout STX
obvykle skladom
od
331,76 €
bez DPH
od 408,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Váhy OHAUS Scout sú ideálne pre laboratórne a priemyselné aplikácie a vyznačujú sa ľahko ovládateľným farebným dotykovým displejom a…


Presná váha A FZ-i oficiálne certifikované
do 14 dní
od
1 194,50 €
bez DPH
od 1 469,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria presných váh AND FZ-i využíva najnovšiu technológiu snímačov. AND FZ-i ponúka presné a rýchle váženie s rýchlou odozvou. Váha je…


Presná hmotnosť A FX-i
obvykle skladom
od
892,08 €
bez DPH
od 1 097,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg |
|---|
Séria presných váh AND FX-i je založená na špičkovej technológii snímačov AND. Táto presná váha umožňuje rýchle a presné váženie s rýchlou…


Presné priemyselné a laboratórne meradlá Kern PES
obvykle skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 15 kg, 31 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PES je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Presné priemyselné a laboratórne meradlo Kern PEJ overiteľné
obvykle skladom
od
1 367,25 €
bez DPH
od 1 681,72 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PEJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, čo zaručuje vysoký stupeň presnosti. Váhu možno úradne overiť, v…


Laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
163,89 €
bez DPH
od 201,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Cenovo dostupná laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideálna na bežné váženie v laboratóriách, školách a priemysle. Ponúka rýchlu…


Laboratórna váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
212,15 €
bez DPH
od 260,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktná a prenosná digitálna váha navrhnutá pre základné váženie v laboratóriách, školách,…


laboratórna váha OHAUS Adventurer Precision overiteľná
do 7 dní
od
1 985,56 €
bez DPH
od 2 442,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 520 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 5,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 1,52 kg |
|---|
Váha OHAUS Adventurer ponúka ideální použít mezi inovativními funkciami a funkčnými, nekomplikovanými možnosťami vážení a zahŕňa všetky…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP overiteľná
obvykle skladom
od
3 548,83 €
bez DPH
od 4 365,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 12,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP
do 7 dní
od
3 262,33 €
bez DPH
od 4 012,67 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision overiteľná
obvykle skladom
od
1 050,59 €
bez DPH
od 1 292,23 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision
do 7 dní
od
899,79 €
bez DPH
od 1 106,74 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…

