Laboratórne váhy - napájanie - síťový zdroj do zásuvky
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Laboratórna váha Kern EHA
Ihneď skladom
od
58,11 €
bez DPH
68,36 €
od 71,48 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 1 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh Kern EHA ponúka rýchle a jednoduché váženie v laboratóriách na kontrolu kvality. Používajú sa aj v školách a na…


Laboratórna mierka Excell SI-132
Skladom
225,69 €
bez DPH
277,60 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 3 kg, 6 kg, 9 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Excell SI-132 ponúka kontrolné váženie s vysokým rozlíšením v laboratóriách. Jednoduché ovládanie ponúka funkcie…


Presné váhy Kern PCB-C
obvykle skladom
od
224,05 €
bez DPH
od 275,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-B majú stredne veľkú ložnú plochu z…


Presná overiteľná stupnica Kern EG
Ihneď skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné laboratórne váhy s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Presná váha Kern EG môže byť úradne overená na účely určeného meradla.…


Presná stupnica Kern PNJ overiteľná
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
884,69 €
bez DPH
od 1 088,17 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNJ je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váhu je možné úradne overiť, v konfigurácii môžete…


Oficiálne certifikovaná presná váha CAS XE
obvykle skladom
402,13 €
bez DPH
494,62 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné laboratórne váhy vhodné pre zlatníkov, farmaceutické závody, nemocnice atď.


Laboratórna (zlatnícka) váha WTC600
obvykle skladom
463,68 €
bez DPH
570,33 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g |
|---|
Laboratórne overiteľná váha Radwag WTC600.


Presná váha RADWAG PS.R2 overiteľná
obvykle skladom
od
1 099,71 €
bez DPH
od 1 352,64 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,1 kg, 3,5 kg, 4,5 kg, 6,1 kg, 8,1 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy Radwag série PS.R2 stanovujú nový štandard pre presné laboratórne váženie.


Presné váhy Kern PCB-D
obvykle skladom
od
165,90 €
bez DPH
od 204,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-D majú veľkú ložnú plochu z…

Presná váha Kern PFB-A
obvykle skladom
od
371,97 €
bez DPH
od 457,52 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 200 g, 300 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Nízkonákladová váha Campact s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-A majú malú kruhovú vážiacu plochu s ochranným štítom, ktorý…


Presná váha Kern PFB-B
obvykle skladom
od
321,71 €
bez DPH
od 395,70 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 1,2 kg, 2 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nízkonákladová váha Campact s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-B majú väčšiu kruhovú vážiacu plochu s ochranným štítom, ktorý…


Presná váha Kern PFB-C
Ihneď skladom
od
300 €
bez DPH
od 369 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg |
|---|
Kompaktná, lacná váha s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-C majú väčšiu vážiacu plochu na jednoduché uloženie váženého materiálu.


Presná váha Kern PNS
obvykle skladom
od
733,89 €
bez DPH
od 902,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNS je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váha je vybavená externou kalibráciou, počítaním…


Presné váhy CAS XE-H
obvykle skladom
385,72 €
bez DPH
474,44 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná procesná váha vhodná pre priemyselné a výrobné závody.


Presná váha Kern EW
obvykle skladom
od
774,11 €
bez DPH
od 952,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné presné váhy pre laboratórne podmienky s možnosťou externej kalibrácie pomocou skúšobného závažia. Váhu vám môžeme ponúknuť v…


Presná váha Kern 572-B
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 650 g, 1,6 kg, 2,4 kg, 3 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a kruhovou vážiacou plochou.


Presná váha Kern 572-C
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6,5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a veľkou vážiacou plochou.


Presná váha Kern PLJ
obvykle skladom
od
894,75 €
bez DPH
od 1 100,54 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 2,1 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLJ je vybavená funkciou automatickej vnútornej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne…


Presná váha A FZ-i oficiálne certifikované
do 14 dní
od
1 194,50 €
bez DPH
od 1 469,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria presných váh AND FZ-i využíva najnovšiu technológiu snímačov. AND FZ-i ponúka presné a rýchle váženie s rýchlou odozvou. Váha je…


Presná hmotnosť A FX-i
obvykle skladom
od
892,08 €
bez DPH
od 1 097,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 122 g, 220 g, 320 g, 520 g, 1,22 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, 5,2 kg |
|---|
Séria presných váh AND FX-i je založená na špičkovej technológii snímačov AND. Táto presná váha umožňuje rýchle a presné váženie s rýchlou…

Presná váha Kern 572-A
obvykle skladom
od
754 €
bez DPH
od 927,42 € s DPH
| Maximálna váživosť | 240 g, 300 g, 420 g, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou s kruhovým prstencom okolo vážiacej plochy.

Laboratórna váha Excell BH3
obvykle skladom
283,14 €
bez DPH
348,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 600 g, 1,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy Excell BH3 ponúkajú presné váženie pre laboratóriá, skúšobné laboratóriá a výskum. Váha je vybavená plastovým krytom,…


Presná váha Kern PBS
skladom
od
1 357,20 €
bez DPH
od 1 669,36 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PBS je vybavená funkciou externej kalibrácie a ponúka možnosť počítania kusov alebo váženia receptúr. Prostredníctvom…


Presná stupnica Kern PBJ overiteľná
obvykle skladom
od
1 658,80 €
bez DPH
od 2 040,32 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PBJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, ktorá zaručuje vysoký stupeň presnosti a robí váhy nezávislými od…


Presné priemyselné a laboratórne meradlá Kern PES
obvykle skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 15 kg, 31 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PES je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Presné priemyselné a laboratórne meradlo Kern PEJ overiteľné
obvykle skladom
od
1 367,25 €
bez DPH
od 1 681,72 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PEJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, čo zaručuje vysoký stupeň presnosti. Váhu možno úradne overiť, v…


Presná váha Kern PLS
obvykle skladom
od
713,79 €
bez DPH
od 877,96 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLS je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Kern PLJ-AM overiteľná presná stupnica
skladom
od
1 364,38 €
bez DPH
od 1 678,19 € s DPH
| Maximálna váživosť | 720 g, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLJ-AM je vybavená funkciou automatickej vnútornej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe,…


Laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
163,89 €
bez DPH
od 201,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Cenovo dostupná laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideálna na bežné váženie v laboratóriách, školách a priemysle. Ponúka rýchlu…


Presná váha z nehrdzavejúcej ocele Kern PWS
od
1 065,65 €
bez DPH
od 1 310,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 820 g, 3,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Presná váha Kern PWS z nehrdzavejúcej ocele má vysokokvalitný vážiaci systém a rýchle zobrazenie hmotnosti. Vďaka konštrukcii z…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision overiteľná
obvykle skladom
od
1 050,59 €
bez DPH
od 1 292,23 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision
do 7 dní
od
899,79 €
bez DPH
od 1 106,74 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…

