Laboratórne váhy - Opakovateľnosť - 20 mg
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Presná váha Kern EMS
Ihneď skladom
od
81,20 €
bez DPH
95,53 €
od 99,88 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, 6 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kern EMS je základný model s malým rozsahom a veľkou váhovou plochou. Sú užitočné najmä v školách a na univerzitách, napríklad pre biológiu…


Presné váhy Kern PCB-C
obvykle skladom
od
224,05 €
bez DPH
od 275,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-B majú stredne veľkú ložnú plochu z…


Laboratórna váha Kern PCD
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
211,12 €
bez DPH
od 259,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 250 g, 350 g, 2,5 kg, 3,5 kg, 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh KERN PCD ponúka presné váženie s vysokým rozlíšením a odnímateľným displejom pre maximálnu flexibilitu. Samostatná…


Presná váha Kern PFB-B
obvykle skladom
od
321,71 €
bez DPH
od 395,70 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 1,2 kg, 2 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nízkonákladová váha Campact s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-B majú väčšiu kruhovú vážiacu plochu s ochranným štítom, ktorý…


Presná váha Kern 572-B
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 650 g, 1,6 kg, 2,4 kg, 3 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a kruhovou vážiacou plochou.


Presná váha Kern EWJ
obvykle skladom
od
532,83 €
bez DPH
od 655,38 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern EWJ so zabudovanou vnútornou kalibráciou. Vďaka tejto funkcii je možné váhu nastaviť podľa potreby bez potreby externých…


Presná váha Kern PLJ
obvykle skladom
od
894,75 €
bez DPH
od 1 100,54 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 2,1 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLJ je vybavená funkciou automatickej vnútornej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne…


Laboratórny váha OHAUS Scout STX
obvykle skladom
od
331,76 €
bez DPH
od 408,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Váhy OHAUS Scout sú ideálne pre laboratórne a priemyselné aplikácie a vyznačujú sa ľahko ovládateľným farebným dotykovým displejom a…


Laboratórne váhy Kern EMB-V na stanovenie hustoty
obvykle skladom
od
266,43 €
bez DPH
od 327,71 € s DPH
| Maximálna váživosť | 200 g, 2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy Kern EMB-V s integrovanou funkciou hustoty. Váha je vybavená prehľadným ovládacím panelom s grafickým popisom jednotlivých…


Laboratórna váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
212,15 €
bez DPH
od 260,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktná a prenosná digitálna váha navrhnutá pre základné váženie v laboratóriách, školách,…

