Laboratórne váhy - Rozlíšenie - hmotnosť (dielik) - 0,1 g
Na presné váženie v laboratóriu
Laboratórne váhy sú súčasťou väčšiny laboratórií v zdravotníctve a výskume. Tieto presné váhy sa vyznačujú vysokou presnosťou a rozlíšením dielika. Napriek tomu sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo nadštandardných funkcií, ktoré vám uľahčia prácu v laboratóriu pri vážení vzorky.
Tieto váhy ponúkajú intuitívne ovládanie a pohodlnú manipuláciu so vzorkou. Niektoré laboratórne váhy je možné pripojiť k počítaču a namerané hodnoty zdieľať s nainštalovaným programom. Niektoré typy váh ponúkajú aj ochranu proti prúdeniu vzduchu alebo rôzne možnosti nosiča zaťaženia.


Laboratórna váha Kern EHA
Ihneď skladom
od
58,11 €
bez DPH
68,36 €
od 71,48 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 1 kg, 3 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh Kern EHA ponúka rýchle a jednoduché váženie v laboratóriách na kontrolu kvality. Používajú sa aj v školách a na…


Laboratórna váha Kern EMB
Ihneď skladom
od
47,85 €
bez DPH
56,30 €
od 58,86 € s DPH
| Maximálna váživosť | 100 g, 200 g, 500 g, 600 g, 1 kg, 1,2 kg, 2 kg, 2,2 kg, 3 kg, 5,2 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|---|
| Farba |
|
Viacúčelová malá domáca váha Kern EMB je určená na mobilné a stacionárne domáce použitie, ako aj na použitie v laboratóriu. Váhy majú…


Presná váha Kern EMS
Ihneď skladom
od
81,20 €
bez DPH
95,53 €
od 99,88 € s DPH
| Maximálna váživosť | 300 g, 3 kg, 6 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kern EMS je základný model s malým rozsahom a veľkou váhovou plochou. Sú užitočné najmä v školách a na univerzitách, napríklad pre biológiu…


Presná váha KERN 440
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
170,91 €
bez DPH
od 210,22 € s DPH
| Maximálna váživosť | 60 g, 200 g, 400 g, 600 g, 1 kg, 2 kg, 4 kg, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Kompaktné laboratórne váhy pre laboratórium s malými rozmermi a jednoduchou obsluhou. Laboratórne váhy Kern 440 sú najčastejšie používaným…


Laboratórna mierka Excell SI-132
Skladom
225,69 €
bez DPH
277,60 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 3 kg, 6 kg, 9 kg, 15 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Excell SI-132 ponúka kontrolné váženie s vysokým rozlíšením v laboratóriách. Jednoduché ovládanie ponúka funkcie…


Presné váhy Kern PCB-C
obvykle skladom
od
224,05 €
bez DPH
od 275,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 1 kg, 2 kg, 2,5 kg, 3,5 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-B majú stredne veľkú ložnú plochu z…


Presná stupnica Kern PNJ overiteľná
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
884,69 €
bez DPH
od 1 088,17 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNJ je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váhu je možné úradne overiť, v konfigurácii môžete…


Oficiálne certifikovaná presná váha CAS XE
obvykle skladom
402,13 €
bez DPH
494,62 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné laboratórne váhy vhodné pre zlatníkov, farmaceutické závody, nemocnice atď.


Laboratórna váha Kern PCD
Počet hviezdičiek je 5 z 5
obvykle skladom
od
211,12 €
bez DPH
od 259,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 250 g, 350 g, 2,5 kg, 3,5 kg, 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Séria laboratórnych váh KERN PCD ponúka presné váženie s vysokým rozlíšením a odnímateľným displejom pre maximálnu flexibilitu. Samostatná…


Presné váhy Kern PCB-D
obvykle skladom
od
165,90 €
bez DPH
od 204,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg, 10 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Laboratórne váhy s funkciou PRE-TARE na manuálne odčítanie známej hmotnosti nádoby. Váhy Kern PCB-D majú veľkú ložnú plochu z…


Školská stupnica Kern EFS
obvykle skladom
od
81,20 €
bez DPH
95,53 €
od 99,88 € s DPH
| Maximálna váživosť | 500 g, 3 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Školská váha Kern EFS má jednoduché a pohodlné ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a je ideálna na použitie v školách, na univerzitách a v…


Presná váha Kern PFB-C
Ihneď skladom
od
300 €
bez DPH
od 369 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6 kg |
|---|
Kompaktná, lacná váha s pohodlnou obsluhou. Presné váhy Kern PFB-C majú väčšiu vážiacu plochu na jednoduché uloženie váženého materiálu.


Presná váha Kern PNS
obvykle skladom
od
733,89 €
bez DPH
od 902,68 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 3,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná laboratórna váha Kern PNS je vďaka svojim rozmerom vhodná do menších priestorov. Váha je vybavená externou kalibráciou, počítaním…


Presná váha Kern EW
obvykle skladom
od
774,11 €
bez DPH
od 952,16 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 620 g, 820 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 12 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Vysokokvalitné presné váhy pre laboratórne podmienky s možnosťou externej kalibrácie pomocou skúšobného závažia. Váhu vám môžeme ponúknuť v…


Presná váha Kern 572-C
obvykle skladom
od
586,79 €
bez DPH
od 721,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 6,5 kg, 10 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Univerzálna laboratórna váha s voľne programovateľnou váhovou jednotkou a veľkou vážiacou plochou.


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ
obvykle skladom
od
482,56 €
bez DPH
od 593,55 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Overiteľná presná stupnica Kern EWJ-SM
obvykle skladom
od
452,40 €
bez DPH
od 556,45 € s DPH
| Maximálna váživosť | 600 g, 6 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Úradne overiteľná laboratórna váha Kern EWJ-SM sa môže používať ako určený merací prístroj v zdravotníctve. V konfigurácii môžete vybrať…


Laboratórny váha OHAUS Scout STX
obvykle skladom
od
331,76 €
bez DPH
od 408,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Váhy OHAUS Scout sú ideálne pre laboratórne a priemyselné aplikácie a vyznačujú sa ľahko ovládateľným farebným dotykovým displejom a…


Presná hmotnosť A HT
obvykle skladom
od
119,82 €
bez DPH
od 147,38 € s DPH
| Maximálna váživosť | 310 g, 510 g, 3,1 kg, 5,1 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váhy radu AND HT ponúkajú rýchle a jednoduché váženie. Váhy môžete pre prehľadnosť označiť farebným štítkom. Súčasťou balenia je aj…


Presná stupnica Kern PBJ overiteľná
obvykle skladom
od
1 658,80 €
bez DPH
od 2 040,32 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presné váhy Kern PBJ sú vybavené automatickou vnútornou kalibráciou, ktorá zaručuje vysoký stupeň presnosti a robí váhy nezávislými od…


Presné priemyselné a laboratórne meradlá Kern PES
obvykle skladom
od
1 075,71 €
bez DPH
od 1 323,12 € s DPH
| Maximálna váživosť | 620 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 15 kg, 31 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PES je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Presná váha Kern PLS
obvykle skladom
od
713,79 €
bez DPH
od 877,96 € s DPH
| Maximálna váživosť | 420 g, 720 g, 1,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, 20 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Presná váha Kern PLS je vybavená funkciou externej kalibrácie. Ponúka tiež počítanie kusov, váženie na podlahe, percentuálne váženie,…


Laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ NV
do 7 dní
od
163,89 €
bez DPH
od 201,58 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 320 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 3,2 kg, podľa zvoleného modelu |
|---|
Cenovo dostupná laboratórna váha OHAUS NAVIGATOR™ je ideálna na bežné váženie v laboratóriách, školách a priemysle. Ponúka rýchlu…


Presná váha z nehrdzavejúcej ocele Kern PWS
od
1 065,65 €
bez DPH
od 1 310,75 € s DPH
| Maximálna váživosť | 820 g, 3,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
Presná váha Kern PWS z nehrdzavejúcej ocele má vysokokvalitný vážiaci systém a rýchle zobrazenie hmotnosti. Vďaka konštrukcii z…


Laboratórna váha OHAUS Scout SKX
do 7 dní
od
212,15 €
bez DPH
od 260,94 € s DPH
| Maximálna váživosť | 120 g, 220 g, 420 g, 620 g, 1,2 kg, 2,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, |
|---|
OHAUS Compass CR Series Compact Scales je kompaktná a prenosná digitálna váha navrhnutá pre základné váženie v laboratóriách, školách,…


Laboratórna váha OHAUS Pioneer Precision overiteľná
do 7 dní
od
1 392,41 €
bez DPH
od 1 712,66 € s DPH
| Maximálna váživosť | 320 g, 3,2 kg, 4,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Pioneer PX kombinuje základné funkcie váženia s konkurencieschopným výkonom a ponúka vysokú presnosť a opakovateľnosť pre aplikácie v…


Laboratórna váha OHAUS Pioneer Precision
obvykle skladom
od
1 206,40 €
bez DPH
od 1 483,87 € s DPH
| Maximálna váživosť | 320 g, 620 g, 3,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Váha Pioneer PX kombinuje základné funkcie váženia s konkurencieschopným výkonom a ponúka vysokú presnosť a opakovateľnosť pre aplikácie v…


laboratórna váha OHAUS Adventurer Precision overiteľná
do 7 dní
od
1 985,56 €
bez DPH
od 2 442,24 € s DPH
| Maximálna váživosť | 220 g, 420 g, 520 g, 2,2 kg, 4,2 kg, 5,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 1,52 kg |
|---|
Váha OHAUS Adventurer ponúka ideální použít mezi inovativními funkciami a funkčnými, nekomplikovanými možnosťami vážení a zahŕňa všetky…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity overiteľná
do 7 dní
od
5 232,79 €
bez DPH
od 6 436,33 € s DPH
| Maximálna váživosť | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nový rad Explorer EXP ponúka prémiový výkon váženia, podporu zhody s predpismi a sledovateľnosť dát. Pokročilé funkcie posúvajú EXP na novú…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ High Capacity
Ihneď skladom
od
4 946,25 €
bez DPH
od 6 083,89 € s DPH
| Maximálna váživosť | 24 kg, 35 kg, 65 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
Nový rad Explorer EXP ponúka prémiový výkon váženia, podporu zhody s predpismi a sledovateľnosť dát. Pokročilé funkcie posúvajú EXP na novú…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP overiteľná
obvykle skladom
od
3 548,83 €
bez DPH
od 4 365,06 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg, 12,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS Explorer Plus™ Precision EXP
do 7 dní
od
3 262,33 €
bez DPH
od 4 012,67 € s DPH
| Maximálna váživosť | 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, 8,2 kg, podle zvoleného modelu, 10,2 kg |
|---|
Vysoko presná laboratórna váha Ohaus Explorer Plus Precision EXP – modulárna kovová konštrukcia, 7″ dotykový displej, automatická interná…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision overiteľná
obvykle skladom
od
1 050,59 €
bez DPH
od 1 292,23 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…


Laboratórna váha OHAUS PR Series Precision
do 7 dní
od
899,79 €
bez DPH
od 1 106,74 € s DPH
| Maximálna váživosť | 520 g, 1,6 kg, 2,2 kg, 4,2 kg, 6,2 kg, podle zvoleného modelu |
|---|
OHAUS PR Series Precision je presná laboratórna/výrobná váha navrhnutá pre rutinné váženie v laboratóriách, priemysle aj v školách. Má…


Laboratorní váha OHAUS Pioneer™ Precision High Capacity
do 7 dní
1 327,04 €
bez DPH
1 632,26 € s DPH
| Maximálna váživosť | 12 kg |
|---|
OHAUS Pioneer Precision Balance je kvalitná laboratórna precízna váha s vysokou nosnosťou do 12 000 ga rozlíšením 0,1 g, určená pre presné…

