Bezdrôtový teplomer Comet W0910 LoRaWAN
Bezdrôtový teplomer Comet W0910 LoRaWAN
Kód produktu: COM-W0910
Doprava a platba
187,12 €
bez DPH (230,16 € s DPH)
Kód produktu: COM-W0910
Doprava a platba
Funkcie teplomera Comet W0910
- Vodotesná ochrana s certifikáciou IP65
- Dlhá výdrž batérie s možnosťou externého napájania.
- Prenos nameraných teplôt do úložiska Comet Cloud
- Záruka 3 roky na teplomer.
- Možnosť alarmu pri prekročení nastavenej teploty
Krajiny podporujúce frekvenčný plán LoRaWAN EU 868

Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Konektivita | LoRa |
| Nejkratší interval záznamu | 5 minut |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytie | IP65 |
| Dosah | 15 km voľný terén, 2 km v meste (snímač v budove) |
Stiahnúť
Užívateľský manuál Comet LoRa SK
(pdf, 1.3 MB)
Rýchly návod Comet LoRa SK
(pdf, 923.8 kB)
Prehlásenie o zhode Comet LoRa SK
(pdf, 98.3 kB)
Katalóg produktov Comet LoRa SK
(pdf, 2.4 MB)
Bezpečnostné pokyny Comet LoRa SK
(pdf, 172.8 kB)


















