Bezdrôtový teplomer, vlhkomer Milesight EM320-TH LoRa
Bezdrôtový teplomer, vlhkomer Milesight EM320-TH LoRa
Kód produktu: EM320-TH
Doprava a platba
66,39 €
bez DPH (81,66 € s DPH)
Kód produktu: EM320-TH
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody teplomera, vlhkomeru Milesight
- Elegantný tenký dizajn sa hodí na každú príležitosť.
- Kvalitné materiály a IP krytie zaručuje dlhú životnosť.
- Certifikácia FDA pre použitie v potravinárstve.
- Milesight EM320-TH ponúka kvalitné meranie s rýchlou odozvou.
- Prístroj je možné používať ako datalogger vďaka internej pamäti na 3000 hodnôt.
- LoRa konektivita prenáša bezdrôtovo dáta do vášho úložiska
- Dve batérie 2700 mAh ER14505 Li-SOCL 2 zaisťujú prevádzku prístroja pre viac ako päť rokov prevádzky.
- Prístroj je kompatibilný s LoRa WAN bránami.
- Prístroj podporuje NFC konektivitu.
- Vďaka tomu je možné ľahko konfigurovať pomocou mobilnej aplikácie Toolbox pre App store aj Google Play.
- Prístroj je možné ľahko uchytiť na stenu.
Ako archivovať a vyhodnocovať dáta
Dáta je možné vyhodnocovať pomocou vlastnej gateway, ktorá vám poskytne dostatočný signál v budove. Následne je možné dáta ukladať online či lokálne pomocou úložiska od výrobcu. Milesight ponúka tieto riešenia:
Milesight IoT Cloud
Milesight AIoT Sensig Platform
DeviceHub
Milesight VPN
Podrobnosti nájdete na webových stránkach výrobcu.
V Českej republike je možné využiť napríklad:
Český integrátor - Maxifi
Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,2 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 4% (v rozsahu 10 až 90%) |
| Pamäť (počet meraní) | 3000 |
| Konektivita | LoRa, NFC |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájanie | 2 × 2700 mAh Li-SOCL2 |
| krytie | IP67 |
| Rozmery | 85 × 58 × 18 mm |
| Záruka | 24 mesiacov, 12 mesiacov (Firma či podnikateľ) |
Stiahnúť
Užívateľský manuál Milesight EM320-TH EN
(pdf, 841.1 kB)
Produktový list Milesight EM320-TH EN
(pdf, 180.3 kB)














