Bezdrôtový teplomer s vlhkomerom Comet W3810P Sigfox IoT
Bezdrôtový teplomer s vlhkomerom Comet W3810P Sigfox IoT
Prístroj meria teplotu a vlhkosť pomocou vnútorného snímača. Senzor sa môže používať v náročnejších podmienkach s vhodným krytom.
Namerané hodnoty sa v nastaviteľnom časovom intervale (10 min až 24 h) odosielajú prostredníctvom rádiového prenosu v sieti Sigfox do internetového úložiska COMET Cloud , odkiaľ si ich používateľ môže prezerať pomocou osobného počítača alebo mobilného zariadenia.
Prístroj monitoruje 2 alarmové limity meranej veličiny. COMET Cloud prepošle túto alarmovú správu prostredníctvom e-mailu vybranému používateľovi.
Hlavné výhody:
- bezdrôtový prenos nameraných hodnôt a alarmových podmienok
- Dlhá životnosť batérie (1 rok až 10 rokov v závislosti od nastaveného intervalu prenosu).
- diaľkové nastavenie zariadenia z COMET Cloud (maximálne 1-krát denne)
- LED indikácia stavu prístroja
dostupnosť siete Sigfox v konkrétnej lokalite
Overte si dostupnosť siete Sigfox vo vašej lokalite. Prípadne je nutné signál zaistiť vlastnou BTS stanicou (v súvisiacich produktoch).
Vrátane:
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 60 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ±1,8 % RV od 0 do 90 % při 23 °C |
| Nejkratší interval záznamu | 10 minut |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/C |
| krytie | IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery | 126 x 89 x 40mm |















































































