Comet T3113Ex senzor teploty a vlhkosti pre prostredie EX, výstup 4-20mA
Comet T3113Ex senzor teploty a vlhkosti pre prostredie EX, výstup 4-20mA
Predĺžená záruka
Kalibračný list
Akreditovane
EX - výbušné prostredie
Autorizovaný predaj
Certifikácia IP65
Kód produktu: COM-T3113Ex
Doprava a platba
365,20 €
bez DPH (449,20 € s DPH)
Kód produktu: COM-T3113Ex
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody modelu Comet T3113Ex
- Zabudovaný snímač teploty a vlhkosti na 150 mm stopke.
- CertifikátATEX FTZÚ 13 ATEX 0189X (EX ll 3G Ex ic llC T6 Gc).
- Možnosť pripojenia k ústredni MS55D, ústredni MS6 alebo k sieti Ethernet.
- Senzor dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Senzor možno nastaviť pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
-
Prúdový výstup- dvojvodičové pripojenie 4-20 mA, galvanicky oddelený.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 250 x 39,5 mm / délka stonku 150 mm |
Stiahnúť
i-snc-t3113-7-11.pdf
(pdf, 1.2 MB)
i-snc-n-t311xex-06.pdf
(pdf, 530.3 kB)
a-snc-t311xex.pdf
(pdf, 106.6 kB)
i-snc-an-t311xex-02.pdf
(pdf, 800 kB)
certificate_atex_cz.pdf
(pdf, 3.3 MB)
certificate_supp_atex_cz.pdf
(pdf, 652.2 kB)
cz_comet_analog_sensors.pdf
(pdf, 2 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)





















