Snímač teploty a vlhkosti Comet T0213D s výstupom 0-10V
Snímač teploty a vlhkosti Comet T0213D s výstupom 0-10V
Kód produktu: COM-T0213D
Doprava a platba
234,71 €
bez DPH (288,69 € s DPH)
Kód produktu: COM-T0213D
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T0213D
- Zabudovaný snímač teploty a vlhkosti.
- Snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Možno ho pripojiť k ústredni MS55D, MS6 alebo k sieti Ethernet.
- Nastavenie snímača pomocou bezplatne stiahnuteľného obslužného softvéru TSensor.
- Napájanie 15-30 Vdc, 24Vac.
- Napäťový výstup: 0 - 10 V.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 125 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 95 x 195 mm / délka stonku 150 mm |
Stiahnúť
i-snc-t0213.pdf
(pdf, 642.6 kB)
i-snc-n-tx1-2-xx.pdf
(pdf, 1019.8 kB)
a-snc-txxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_analog_sensors.pdf
(pdf, 2 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)























