Ihlový teplomer AGRO1D s displejom - 1 meter
Ihlový teplomer AGRO1D s displejom - 1 meter
Používanie teplomera
Vstrekovací teplomer AGRO možno použiť najmä pri meraní sypkých zmesí v poľnohospodárstve alebo priemysle. Vstrekovacia časť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, takže teplomer je vhodný na vonkajšie použitie alebo do materiálov s agresívnymi vlastnosťami. Vďaka materiálu z nehrdzavejúcej ocele ho možno použiť aj na meranie teploty v komposte alebo v hygienických boxoch, v ktorých sa skladuje gastroodpad. Možno ho použiť aj na skladovanie siláže, krmiva, drevnej štiepky, sena alebo slamy. Niektorí naši zákazníci používajú tento teplomer aj na meranie teploty vykurovacích materiálov, ako je uhlie alebo biomasa. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa zabránilo poškodeniu prístroja s krytím IP65.
- Poľnohospodárske farmy a družstvá.
- Kompostárne a skládky odpadov
- Výrobcovia biomasy
- Výrobcovia sladu alebo kŕmnych zmesí
- Uhoľné sklady
- Sklady siláže a krmiva
Zvýšená odolnosť
Vstrekovacia časť teplomera je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby odolali náročným podmienkam a prostrediu poľnohospodárskej výroby. Samotný prístroj je umiestnený v držiaku z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabránilo jeho poškodeniu. Prekrytia chránia prístroj pred poškodením. Napríklad, keď je teplomer umiestnený displejom na zemi, prístroj sa nedotýka podkladu. Časť z nehrdzavejúcej ocele je vyrobená z 2 mm hrubého materiálu.
Funkcie ihlového teplomera
- Vodotesná ochrana s certifikáciou IP65
- Dlhá životnosť batérie.
- Materiál stopky ihly je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.
- Zaznamenávanie nameraných údajov do vnútornej pamäte (až 500 000 záznamov).
- Akustický a LED alarm spustený pri prekročení prednastavených hodnôt.
- Sťahovanie údajov prostredníctvom kábla USB-C priamo do počítača.
- Bezplatný analytický softvér Comet Vision.
- Záruka na teplomer 3 roky.
Ako funguje zaznamenávanie teploty?
Tento ihlový teplomer je vybavený displejom, na ktorom môžete vidieť aktuálnu nameranú teplotu. Prístroj ukladá namerané teploty do svojej vnútornej pamäte, do ktorej možno uložiť až 500 000 nameraných hodnôt v necyklickom zázname. Datalogger dokáže vyhodnotiť aj alarmovú situáciu. Pri nastavenej hraničnej teplote prístroj spustí akustický a LED alarm, ktorým upozorní svoje okolie. Záznam o alarme tiež uloží do vnútornej pamäte.
Ako sa prenášajú údaje z teplomera?
Prenos údajov je pomerne jednoduchý. Postačí klasický kábel USB-C, ktorý sa používa napríklad pri mobilných telefónoch. Pomocou obslužného softvéru, ktorý je možné bezplatne stiahnuť, potom môžete údaje preniesť do počítača. Namerané údaje potom môžete analyzovať a exportovať do grafu, tabuľky alebo správy vo formáte PDF.
Všetko nastavíme za vás
Nemusíte sa starať o technické nastavenie prístroja. Všetko pre vás nastavíme na prvýkrát úplne bezplatne, aby sme vám čo najviac uľahčili používanie. Všetky ďalšie úpravy a nastavenia potom budú vo vašich rukách.
Text bol preložený automatickým prekladačom.| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 200 °C |
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Pamäť (počet meraní) | 500 000 hodnôt (v necyklickom zázname), 350 000 hodnôt (v cyklickom zázname) |
| Konektivita | USB-C |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s |
| napájanie | 1 x lithiová baterie 3,6V/AA |
| krytie | IP67 |
| Materiál | nerezová oceľ, plast |
| dĺžka vpichovacej sondy | 1 m |

















