Ihlový teplomer AGRO2E - 2 metre
Ihlový teplomer AGRO2E - 2 metre
Používanie teplomera
Ihlový teplomer AGRO2E je lacnejším variantom radu ihlových teplomerov AGRO. Teplomer možno použiť najmä pri meraní sypkých zmesí v poľnohospodárstve alebo priemysle. Vstrekovacia časť je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, takže teplomer je vhodný na vonkajšie použitie alebo do materiálov s agresívnymi vlastnosťami. Vďaka materiálu z nehrdzavejúcej ocele ho možno použiť aj na meranie teploty v komposte alebo v hygienických boxoch, v ktorých sa skladuje gastroodpad. Možno ho použiť aj na skladovanie siláže, krmiva, drevnej štiepky, sena alebo slamy. Niektorí naši zákazníci používajú tento teplomer aj na meranie teploty vykurovacích materiálov, ako je uhlie alebo biomasa. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby sa zabránilo poškodeniu prístroja s krytím IP65.
- Poľnohospodárske farmy a družstvá.
- Kompostárne a skládky odpadov
- Výrobcovia biomasy
- Výrobcovia sladu alebo kŕmnych zmesí
- Uhoľné sklady
- Sklady siláže a krmiva
Zvýšená odolnosť
Vstrekovacia časť teplomera je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby odolali náročným podmienkam a prostrediu poľnohospodárskej výroby. Samotný prístroj je umiestnený v držiaku z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabránilo jeho poškodeniu. Prekrytia chránia prístroj pred poškodením. Napríklad, keď je teplomer umiestnený displejom na zemi, prístroj sa nedotýka podkladu. Časť z nehrdzavejúcej ocele je vyrobená z 2 mm hrubého materiálu.
Funkcie ihlového teplomera
- Merania sa vykonávajú na hrote teplomera.
- Variant "E" je ekonomická, lacná možnosť merania s jednoduchým zobrazením teploty.
- Vodotesná ochrana s certifikáciou IP65
- Materiál stopky ihly je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.
- Funkcia Min/Max zobrazuje minimálne a maximálne namerané teploty.
- Rozlíšenie meranej teploty je 0,01 °C
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 180 °C |
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,01 °C |
| Presnosť merania teploty | -10°C až 100°C: -/+0,07°C, 100°C až 150°C: -/+0,15° |
| napájanie | lithiová baterie 3,6 V (1/2 AA) - SAFT LS14250 |
| krytie | IP65 |
| Materiál | nerezová oceľ, plast |
| dĺžka vpichovacej sondy | 2 m |

















