Regulátor teploty a vlhkosti Comet H3020, výstup na 2 relé
Regulátor teploty a vlhkosti Comet H3020, výstup na 2 relé
Kód produktu: COM-H3020
Doprava a platba
292,16 €
bez DPH (359,36 € s DPH)
Kód produktu: COM-H3020
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet H3020
- Zabudovaný snímač teploty a vlhkosti.
- Snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod , absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Akustický alarm (možno vypnúť).
- Napájanie pomocou adaptéra do zásuvky (nie je súčasťou dodávky - pozri príslušenstvo).
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 136 x 213 x 45 mm / délka stonku 75mm |
| Maximálne spínané napätie, prúd, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Stiahnúť
i-hgs-h_x02x.pdf
(pdf, 1.3 MB)
i-hgs-n-h302x.pdf
(pdf, 857.5 kB)
a-hgs-hxxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)











