Vysielač a regulátor teploty Comet H4431 s výstupom RS485
Vysielač a regulátor teploty Comet H4431 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-H4431
Doprava a platba
268,36 €
bez DPH (330,08 € s DPH)
Kód produktu: COM-H4431
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet H4431
- Teplotná sonda na kábli v rôznych verziách a dĺžkach (nie je súčasťou dodávky).
- Tri binárne vstupy na monitorovanie dvojstavových premenných - napr. detektory dymu, detektory zaplavenia, rozbitia skla, dverné kontakty atď.
- Akustická signalizácia alarmu (možno vypnúť).
- Komunikačné protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilný protokol.
- Napájanie 9-30 Vdc.
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je na stiahnutie zadarmo.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 600 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah teploty (min) | -200 °C, závisí na typu připojené sondy |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,2 °C |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytie | IP40, IP65, IP65 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 136 x 160 x 45 mm / délka stonku 75mm |
| Signál pre binárne vstupy | z beznapäťového kontaktu, otvorený kolektor alebo dvojúrovňový napäťový signál. Vstupy nie sú galvanicky oddelené. |
| Minimálna dĺžka impulzu na binárnom vstupe | 500 ms |
| Maximálne spínané napätie, prúd, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Stiahnúť
i-hgs-h_x43x.pdf
(pdf, 2.1 MB)
i-hgs-n-hx4xx.pdf
(pdf, 1 MB)
a-hgs-hxxxx.pdf
(pdf, 103.9 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)










































