Snímač teploty, vlhkosti a CO2 a riadiaca jednotka Comet H6420 s výstupom RS485
Snímač teploty, vlhkosti a CO2 a riadiaca jednotka Comet H6420 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-H6420
Doprava a platba
505,54 €
bez DPH (621,81 € s DPH)
Kód produktu: COM-H6420
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet H6420
- Zabudovaný snímač teploty, vlhkosti a CO2.
- Optická indikácia koncentrácieCO2 pomocou troch farebných LED diód.
- Snímač dokáže vypočítať veličiny ako rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Akustický alarm (možno vypnúť).
- Komunikačné protokoly ModBus RTU a Advantech ADAM kompatibilný protokol.
- Napájanie 9 - 30 Vdc.
- Nastavenie snímača pomocou obslužného softvéru T-sensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 80 °C |
| Rozsah teploty (min) | -30 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,4 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100% |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50ppm +2% z měření) při 25°C a 1013hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM |
| krytie | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 136 x 213 x 45 mm / délka stonku 75mm |
| Maximálne spínané napätie, prúd, výkon relé | 50V, 2A, 60VA |
Stiahnúť
i-hgs-h5-6-4xx.pdf
(pdf, 2.5 MB)
i-hgs-n-h5-6-3-4-xx.pdf
(pdf, 958 kB)
a-hgs-h5-6-xxx.pdf
(pdf, 103.7 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)






















