Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet T6440 s výstupom RS485
Snímač teploty, vlhkosti a CO2 Comet T6440 s výstupom RS485
Kód produktu: COM-T6440
Doprava a platba
429,22 €
bez DPH (527,94 € s DPH)
Kód produktu: COM-T6440
Doprava a platba
Vlastnosti a výhody zariadenia Comet T6440
- Zabudovaný snímač teploty, vlhkosti a CO2.
- Snímač dokáže vypočítať veličiny, ako je rosný bod, absolútna vlhkosť, špecifická vlhkosť, zmiešavací pomer a špecifická entalpia.
- Snímač možno nastaviť pomocou obslužného softvéru TSensor, ktorý je k dispozícii na bezplatné stiahnutie.
- Komunikačné protokoly ModBus RTU, ARION a Advantech ADAM kompatibilný protokol
- Napájanie 9-30 Vdc.
- Predĺžená záruka 3 roky.
Súčasťou dodávky:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Pokročilé funkcie |
|
|---|---|
| Rozsah teploty (max) | 50 °C |
| Rozsah teploty (min) | -10 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ± 0,5 °C |
| Rozsah merania vlhkosti | 5 až 95 % |
| Presnosť merania vlhkosti | ± 2,5% RV od 5 do 95% pri 23°C |
| Rozsah merania CO2 | 2000 ppm |
| Presnosť merania CO2 | ±(50 ppm +2% měřené hodnoty) při 25 °C a 1013 hPa |
| Rozlíšenie merania CO2 | 1 ppm |
| Konektivita | RS 485 |
| Komunikačné protokoly | ModBus RTU, Advantech ADAM, ARION |
| krytie | IP30, IP40, IP30 elektronika / IP40 senzory |
| Rozmery: | 88,5 x 170 x 39,5 mm / délka stonku 75 mm |
Stiahnúť
i-snc-t5-6-3-4-xx.pdf
(pdf, 1.8 MB)
i-snc-n-t5-6-3-4-xx.pdf
(pdf, 750 kB)
a-snc-t5-6-xxx-09.pdf
(pdf, 103.6 kB)
cz_comet_digital_sensors.pdf
(pdf, 7.6 MB)
dbviewer-3-12-0-0_dbapi-19-0.exe
(exe, 22.1 MB)
tsensor-3-3-9-0.exe
(exe, 2.7 MB)
sensorreader-2-0-6-0.exe
(exe, 2.8 MB)
sensorrs485232utility-1-0-0-15.exe
(exe, 3.4 MB)
conversions.exe
(exe, 694.5 kB)
COMET katalog měřidel CO2.pdf
(pdf, 5.3 MB)



















