Snímač teploty WiFi Comet W0741
Snímač teploty WiFi Comet W0741
Kód produktu: COM-W0741
Doprava a platba
292,16 €
bez DPH (359,36 € s DPH)
Kód produktu: COM-W0741
Doprava a platba
Tepelný snímač podporuje protokoly Modbus TCP a JSON, ktoré umožňujú pripojenie k systémom tretích strán.
Kalibrácia snímača
V prípade záujmu vám môžeme vykonať kalibráciu snímača. Stačí vybrať príslušné sondy v príslušenstve a zvoliť ich kalibráciu. Samostatný snímač bez sond nie je možné kalibrovať.
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty (max) | 260 °C |
| Rozsah teploty (min) | -90 °C |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | ±0,2 °C v rozsahu -90 až +100 °C; ±0,2 % z měřené hodnoty v rozsahu +100 až +260 °C |
| Konektory pre čidlá |
|
| Konektivita | USB, WiFi (2,4 GHz) |
| Komunikačné protokoly | HTTP(S), SMTP, ModbusTCP, HTTP POST |
| Nejkratší interval záznamu | 1 s, 5 minut, 5 minut záznam do Comet cloud |
| Typ senzora | Pt1000 |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky |
| krytie | IP30 |
| Dosah | v dosahu WiFi signálu |
Stiahnúť
a-wfs-wx7xx-01.pdf
(pdf, 96.1 kB)
i-wfs-n-wx7xx-02.pdf
(pdf, 1.1 MB)
i-wfs-b-wx7xx-02.pdf
(pdf, 145.3 kB)
COMET snímače s WiFi rozhraním.pdf
(pdf, 3.6 MB)
Comet_datasheet_W0710.pdf
(pdf, 125 kB)
comet_cloud-security-v2.pdf
(pdf, 284.2 kB)
i-wfs-wx7xx-02.pdf
(pdf, 3.4 MB)


















































