WiFi senzor teploty a relatívnej vlhkosti Comet W3745
WiFi senzor teploty a relatívnej vlhkosti Comet W3745
Kód produktu: COM-W3745
Doprava a platba
370,54 €
bez DPH (455,76 € s DPH)
Kód produktu: COM-W3745
Doprava a platba
Zahrnuté:
Text bol preložený automatickým prekladačom.Parametre
| Funkcia meradla |
|
|---|---|
| Pokročilé funkcie |
|
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 400 °C, závisí na typu sondy |
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -190 °C, závisí na typu sondy |
| Rozlíšenie teploty | 0,1 °C |
| Presnosť merania teploty | závisí na typu připojené sondy |
| Rozsah merania vlhkosti | 0 až 100%, závisí na typu připojené sondy |
| Presnosť merania vlhkosti | závisí na typu připojené sondy |
| Konektory pre čidlá |
|
| Konektivita | USB-C, WiFi (2,4 GHz) |
| Komunikačné protokoly | XML, HTTP(S), SMTP, ModbusTCP, HTTP POST |
| napájanie | síťový zdroj do zásuvky |
| krytie | IP30 |
| Rozmery: | 133 x 93 x 32 mm |
Stiahnúť
Stručný návod-Wx7xx-04.pdf
(pdf, 1.3 MB)
Bezpečnostní pokyny- Wx7xx-04.pdf
(pdf, 259.3 kB)
EU prohlášení o shodě WiFi snímače (9.7.2021).pdf
(pdf, 59.1 kB)
comet_cloud-security-v2.pdf
(pdf, 284.2 kB)
i-wfs-wx7xx-02.pdf
(pdf, 3.4 MB)


















































