Teplotná dotyková sonda 2034-220/0, kábel 1 m - bez konektora
Teplotná dotyková sonda 2034-220/0, kábel 1 m - bez konektora
Kód produktu: COM-SN175
Doprava a platba
76,73 €
bez DPH (94,38 € s DPH)
Kód produktu: COM-SN175
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty (max) | 220 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty (min) | -50 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,15 + 0,002 t) ve °C |
| Dĺžka kábla sondy | 1 m |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 < 10s (na hladkém povrchu hranolu bez pasty) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| krytie | IP43 |
Stiahnúť
s2034p10_n.pdf
(pdf, 363.6 kB)
manual_s034x150_cz.pdf
(pdf, 158.2 kB)
















