Teplotná sonda Pt1000TR160/0 bez konektora
Teplotná sonda Pt1000TR160/0 bez konektora
Kód produktu: COM-SN199-204
Doprava a platba
od
19,29 €
bez DPH (23,73 € s DPH)
Kód produktu: COM-SN199-204
Doprava a platba
Text bol preložený automatickým prekladačom.
Parametre
| Rozsah teploty ext. čidlá (max) | 80 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty ext. čidlá (min) | -30 °C |
| Presnosť merania teploty | ± (0,3 + 0,005 t) ve °C |
| Dĺžka kábla sondy | 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 15 m, 20 m |
| Konektory pre čidlá | bez konektora |
| Nejkratší interval záznamu | t0,5 <12 s (v proudící vodě > 0,2 m/s) t50 <12s, t90 <32s (v kapalině) |
| Typ senzora | Pt1000 |
| krytie | IP67 |
Stiahnúť
tr160ap10_liycy_n.pdf
(pdf, 360.5 kB)
manual_tr160-161-162_cz.pdf
(pdf, 220.4 kB)
























